Připravuje se kemp pro mladé organizátory a trenéry

4.12.2018 Jan Picek

Připravuje se kemp pro mladé organizátory a trenéry

Metodická rada ČSOS připravuje v týdnu 3. – 10. srpna 2019 týdenní kemp plný přednášek, workshopů a besed pro mladé orienťáky/běžce ve věku 15 – 23 let.

Cílem je vzbudit nebo rozšířit jejich zájem o organizování tréninků nebo závodů, trénování svěřenců. Zároveň je zasvětit do specifických věcí souvisejících s OB (např. televizní přenosy, GPS, moderní technologie v trénování, …).

Zázemí celé akce je v Ekocentru v Oldřichově v Hájích v krásném prostředí Jizerských hor. Zde bude probíhat každodenní program, který se bude skládat z názorných ukázek i o-tréninků v okolí. Ubytování je zajištěno na postelích, strava minimálně 3x denně. Kapacita kempu je stanovená na 30 osob. Díky dotované ceně ČSOS by kemp měl být dostupný všem potencionálním zájemcům. Pro registrované členy v ČSOS vyjde týdenní akce na 2 50 0,- Kč (v ceně: ubytování, stravování, přednáškové místnosti, materiál, mapy, tisk, náklady na lektory aj.). Přihlášky na tuto akci budou spuštěny v pondělí 10. prosince 2018 ve 20:00 pomocí následujícího formuláře.

Celou akci organizuje Jana Kubátová a Jan Picek, oba zkušení pořadatelé závodů i soustředění pro mladé orientační běžce.

Více informací najdete v rozpisu akce, která byla i poslána i vedoucím TSM.


« zpět