Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB noční 2012 – kategorie H21
- pořadatel
- FSP – VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
- datum
- 21. 4. 2012
- místo
- Praha - Lipence (Mapy.cz)
- mapa
- Cukrák 12°
- ředitel závodu
- Ondřej Skripnik
- hlavní rozhodčí
- Pavel Kurfürst
- stavitel trati
- Karel Nitsch
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 58 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Procházka Jan | PGP8407 | 70:39 |
2. | Šedivý Jan | PGP8409 | 75:51 |
3. | Kubát Pavel | PHK9101 | 76:34 |
4. | Mrázek Jan | SCP8102 | 78:33 |
5. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | 78:47 |
6. | Horáček Michal | VLI7700 | 79:00 |
7. | Nožka Radek | LPU9005 | 79:03 |
7. | Hradec Pavel | TUR8801 | 79:03 |
9. | Udržal Tomáš | LPU8002 | 79:43 |
10. | Flašar Jan | PGP8610 | 79:57 |
11. | Procházka David | LPU9113 | 81:33 |
12. | Váňa Martin | TUR8401 | 81:44 |
13. | Jedlička Michal | SHK7309 | 81:56 |
14. | Sysel Ctibor | PGP8700 | 82:09 |
15. | Košárek Pavel | AOP7102 | 85:03 |
16. | Škoda Jakub | VLI8800 | 85:05 |
17. | Král Václav | SSU8243 | 86:19 |
18. | Panchártek Jan | PHK8802 | 86:24 |
19. | Pospíšil Vít | SCP6800 | 87:34 |
20. | Henych Petr | VLI6001 | 87:46 |
21. | Přinda Lukáš | VLI7701 | 87:58 |
22. | Henych Martin | SJC8601 | 89:07 |
23. | Suslov Sergej | VLI8801 | 90:24 |
24. | Lenner Miroslav | LPU8605 | 91:52 |
25. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | 91:54 |
26. | Skripnik Štěpán | SCP7901 | 92:08 |
27. | Ondráček Radim | EKP7414 | 93:04 |
28. | Poklop Martin | SSU8802 | 93:36 |
29. | Wolf Daniel | TUR9100 | 93:59 |
30. | Zháňal Jan | ZBM8721 | 94:22 |
31. | Zvěřina Petr | LPU8208 | 94:27 |
32. | Cahel Marek | LCE8803 | 94:30 |
33. | Landovský Tomáš | PGP9103 | 95:56 |
34. | Prášil Marek | TTR7301 | 96:24 |
35. | Horyna Roman | LCE7602 | 96:30 |
36. | Hora Vojtěch | PGP8301 | 97:45 |
37. | Henek Michal | RBK8605 | 98:13 |
38. | Sysel Ondřej | PGP8302 | 98:31 |
39. | Seidl Miroslav | EKP7402 | 98:59 |
40. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | 101:48 |
41. | Fiala Petr | LPU8701 | 104:02 |
42. | Müller Martin | PHK8903 | 104:27 |
43. | Přikryl Petr | ABM6708 | 106:35 |
44. | Kárník Jan | LPU7811 | 107:23 |
45. | Klícha Martin | VAM8811 | 108:03 |
46. | Hostaš Petr | TUR9001 | 113:01 |
47. | Janovský Tomáš | PGP6401 | 113:08 |
48. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | 113:22 |
49. | Zelinka Jiří | ZBM8740 | 121:21 |
50. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | 125:05 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz