Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB krátká trať 2021 – kategorie H21
- pořadatel
- SSU – SK Severka Šumperk
- datum
- 12. 06. 2021
- místo
- Vojtíškov (Mapy.cz)
- mapa
- Krondörfl
- ředitel závodu
- Zdenka Králová
- hlavní rozhodčí
- Luděk Krtička
- stavitel trati
- Vojtěch Král, Tomáš Navrátil
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 64 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | 31:05 |
2. | Kubát Pavel | PHK9101 | 31:54 |
3. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | 32:31 |
4. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | 32:38 |
5. | Vandas Daniel | PHK9805 | 32:44 |
6. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | 33:07 |
7. | Roudný Martin | LPU0002 | 33:33 |
8. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | 33:55 |
9. | Hirš Otakar | ZBM9801 | 34:05 |
10. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | 34:11 |
11. | Kozák Osvald | TBM8201 | 34:57 |
12. | Petržela Jan | PHK9200 | 35:08 |
13. | Procházka Jan | PGP8407 | 35:16 |
14. | Glonek Jakub | KAM9602 | 35:26 |
15. | Rusý Tomáš | KAM9301 | 35:28 |
16. | Navrátil Šimon | PGP9702 | 36:19 |
17. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | 36:58 |
18. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 37:06 |
19. | Valeš Jiří | LPM9502 | 37:11 |
20. | Škoda Jakub | DOK8800 | 37:29 |
20. | Janata Martin | TJN8306 | 37:29 |
22. | Chloupek Adam | LCE9300 | 37:38 |
22. | Luštický Martin | TUR8700 | 37:38 |
24. | Zbranek Roman | TZL8808 | 37:50 |
25. | Hadač Filip | AOP9301 | 37:51 |
26. | Semrád Ladislav | CHC9701 | 37:55 |
27. | Čech Radovan | TBM7835 | 38:14 |
28. | Prášil Marek | SJI7313 | 38:18 |
29. | Smola Michal | TZL8131 | 38:19 |
30. | Wolf Daniel | TUR9100 | 38:24 |
31. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | 38:45 |
32. | Nožka Radek | LPU9005 | 39:05 |
33. | Semík Ondřej | KAM9401 | 39:22 |
34. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 39:28 |
35. | Jonáš Martin | PGP9606 | 39:41 |
36. | Jílek Ondřej | KSU9908 | 39:42 |
36. | Wolf Filip | TUR9701 | 39:42 |
38. | Horvát Petr | TBM9437 | 39:48 |
39. | Palas Jan | SJC8507 | 40:11 |
40. | Kettner Lukáš | KAM9403 | 40:15 |
41. | Zelinka Jiří | MBM8740 | 40:20 |
42. | Novotný Tomáš | PHK8101 | 40:25 |
43. | Bořil Jan | TBM9700 | 40:27 |
44. | Veselý Jakub | PGP9503 | 40:30 |
45. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | 40:34 |
46. | Fürst Matouš | DOK9602 | 40:36 |
47. | Melecký Martin | SSU9001 | 40:49 |
48. | Nagy Josef | TJN0006 | 41:07 |
49. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | 41:39 |
50. | Tomanek Daniel | KSU7410 | 43:10 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz