Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB družstva 2012 – kategorie DH21
- pořadatel
- ZBM – SK Žabovřesky Brno
- datum
- 7. 10. 2012
- místo
- Ochoz u Brna (Mapy.cz)
- mapa
- Křtiny
- ředitel závodu
- David Kabáth
- hlavní rozhodčí
- Libor Zřídkaveselý
- stavitel trati
- Jan Zháňal
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 392 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Bukovac Palo | ZBM8101 | 1. | 45:09 | 45:09 |
Indráková Adéla | ZBM9153 | 2. | 40:02 | 85:11 | |
Bialožyt Michal | ZBM8707 | 3. | 43:06 | 128:17 | |
Hlavová Hana | ZBM8888 | 4. | 39:10 | 167:27 | |
Nykodým Miloš | ZBM9005 | 5. | 61:27 | 228:54 | |
Kabáthová Eva | ZBM8966 | 6. | 39:54 | 268:48 | |
Chromý Adam | ZBM8841 | 7. | 39:32 | 308:20 | |
2. | Chloupek Adam | TUR9300 | 1. | 44:00 | 44:00 |
Pavlovcová Petra | TUR9353 | 2. | 44:09 | 88:09 | |
Fodor Petr | TUR8103 | 3. | 42:36 | 130:45 | |
Rufferová Iva | TUR8354 | 4. | 33:37 | 164:22 | |
Hradec Pavel | TUR8801 | 5. | 62:28 | 226:50 | |
Gomzyk Omová Michaela | TUR8153 | 6. | 43:49 | 270:39 | |
Dlabaja Tomáš | TUR8303 | 7. | 42:49 | 313:28 | |
3. | Beneš Jan | SJC8703 | 1. | 45:31 | 45:31 |
Uvizlová Martina | SJC8665 | 2. | 42:54 | 88:25 | |
Holas Štěpán | SJC8702 | 3. | 42:22 | 130:47 | |
Bochenková Ivana | SJC8952 | 4. | 33:54 | 164:41 | |
Henych Martin | SJC8601 | 5. | 66:55 | 231:36 | |
Brožková Radka | SJC8456 | 6. | 41:30 | 273:06 | |
Kodeda Štěpán | SJC8818 | 7. | 42:07 | 315:13 | |
4. | Panchártek Jan | PHK8802 | 1. | 44:38 | 44:38 |
Kosová Denisa | PHK9150 | 2. | 44:39 | 89:17 | |
Losman Petr | PHK7901 | 3. | 42:11 | 131:28 | |
Topinková Monika | PHK8051 | 4. | 32:51 | 164:19 | |
Kubát Pavel | PHK9101 | 5. | 62:01 | 226:20 | |
Macinská Jana | PHK8666 | 6. | 48:08 | 274:28 | |
Petržela Jan | PHK9200 | 7. | 42:02 | 316:30 | |
5. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | 1. | 45:13 | 45:13 |
Knapová Jana | LPU9053 | 2. | 42:44 | 87:57 | |
Procházka David | LPU9113 | 3. | 39:55 | 127:52 | |
Udržalová Pavla | LPU8552 | 4. | 40:27 | 168:19 | |
Udržal Tomáš | LPU8002 | 5. | 63:03 | 231:22 | |
Duchová Iveta | LPU8654 | 6. | 40:08 | 271:30 | |
Nožka Radek | LPU9005 | 7. | 45:17 | 316:47 | |
6. | Flašar Jan | PGP8610 | 1. | 45:24 | 45:24 |
Spurná Martina | PGP8556 | 2. | 44:15 | 89:39 | |
Procházka Pavel | PGP9002 | 3. | 43:12 | 132:51 | |
Ryšavá Vendula | PGP8153 | 4. | 44:07 | 176:58 | |
Šedivý Jan | PGP8409 | 5. | 58:26 | 235:24 | |
Hrstková Vladěna | PGP8753 | 6. | 44:56 | 280:20 | |
Procházka Jan | PGP8206 | 7. | 43:13 | 323:33 | |
7. | Hepner David | SHK7601 | 1. | 46:38 | 46:38 |
Hepnerová Martina | SHK8152 | 2. | 45:36 | 92:14 | |
Weiner Jakub | SHK7911 | 3. | 45:48 | 138:02 | |
Doležalová Veronika | SHK8753 | 4. | 41:13 | 179:15 | |
Šmehlík Eduard | SHK8702 | 5. | 59:03 | 238:18 | |
Jedličková Zuzana | SHK8150 | 6. | 41:49 | 280:07 | |
Jirásek Michal | SHK8901 | 7. | 46:45 | 326:52 | |
8. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | 1. | 44:27 | 44:27 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz