Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB družstva 2012 – kategorie DH21
- pořadatel
- ZBM – SK Žabovřesky Brno
- datum
- 7. 10. 2012
- místo
- Ochoz u Brna (Mapy.cz)
- mapa
- Křtiny
- ředitel závodu
- David Kabáth
- hlavní rozhodčí
- Libor Zřídkaveselý
- stavitel trati
- Jan Zháňal
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 392 výsledků. Zobrazuji řádky 351 – 392.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
Hnilica Přemek | ASU9141 | 7. | 64:29 | DISK | |
Bogar František | BOR8904 | 1. | 58:09 | DISK | |
Beranová Barbora | BOR9159 | 2. | 76:28 | DISK | |
Novák Daniel | BOR8702 | 3. | 53:38 | DISK | |
Vlažná Lucie | BOR8753 | 4. | 46:06 | DISK | |
Kořínek Tomáš | BOR9007 | 5. | 77:20 | DISK | |
Šákr Vít | BOR9301 | 7. | DISK | DISK | |
Smitka Jan | SHK9204 | 1. | 67:38 | DISK | |
Stulíková Barbora | SHK8552 | 2. | 61:45 | DISK | |
Jedlička Lukáš | SHK8100 | 3. | 70:19 | DISK | |
Doležalová Lenka | SHK8256 | 4. | 47:29 | DISK | |
Dubrovský Lukáš | SHK8400 | 5. | DISK | DISK | |
Kettnerová Dana | SHK8950 | 6. | 79:43 | DISK | |
Šabatka Jan | SHK9001 | 7. | 64:38 | DISK | |
Zacha Ondřej | SJI9304 | 1. | 62:55 | DISK | |
Teplá Barbora | SJI9351 | 2. | 67:56 | DISK | |
Plíhal Tomáš | SJI8509 | 3. | 67:17 | DISK | |
Řezníčková Tereza | SJI9056 | 4. | 59:58 | DISK | |
Kadlec Jan | SJI8306 | 5. | 108:51 | DISK | |
Šanderová Martina | SJI9252 | 6. | DISK | DISK | |
Suchý Jiří | SJI9201 | 7. | 67:41 | DISK | |
Dusílek Adam | SRK8902 | 1. | 49:56 | DISK | |
Reslová Hana | SRK9352 | 2. | 55:19 | DISK | |
Handl Jindřich | SRK9201 | 3. | 52:28 | DISK | |
Zemánková Tereza | SRK9752 | 4. | 61:38 | DISK | |
Krmaš Václav | SRK8001 | 5. | 91:50 | DISK | |
Peremská Dana | SRK9351 | 6. | 72:19 | DISK | |
Macháň Václav | SRK9001 | 7. | DISK | DISK | |
Picek Jan | TJN9101 | 1. | 64:26 | DISK | |
Posseltová Tereza | TJN9252 | 2. | 69:53 | DISK | |
Vančura Martin | TJN8002 | 3. | DISK | DISK | |
Rydlová Magda | TJN6850 | 4. | 55:41 | DISK | |
Kobr Tomáš | TJN8901 | 5. | 78:27 | DISK | |
Krpatová Klára | TJN9353 | 6. | 61:42 | DISK | |
Kočíb Jan | TJN9303 | 7. | 68:14 | DISK | |
Gomzyk Andriy | TUR8001 | 1. | 54:08 | DISK | |
Hanušová Michaela | TUR9554 | 2. | 68:33 | DISK | |
Cerha Milan | TUR7703 | 3. | 60:29 | DISK | |
Nejezchlebová Barbora | TUR9755 | 4. | 50:55 | DISK | |
Hyka Jan | TUR9002 | 5. | 85:06 | DISK | |
Kohlová Monika | TUR9756 | 6. | DISK | DISK | |
Brož Marek | TUR8402 | 7. | DISK | DISK |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz