Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB družstva 2005 – kategorie DH21
- pořadatel
- SHK – OK Slavia Hradec Králové
- datum
- 25. 9. 2005
- místo
- Chvaleč (Mapy.cz)
- mapa
- Žába
- ředitel závodu
- Karel Toužil
- hlavní rozhodčí
- Jan Netuka
- stavitel trati
- Michal Jedlička
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 343 výsledků. Zobrazuji řádky 251 – 300.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
36. | Knoblochová Kamila | VRL8353 | 6. | 49:14 | 49:14 |
Kutlvašr Ruda | VRL7601 | 7. | 73:40 | 122:54 | |
37. | Dubec Pavel | SCP8003 | 1. | 65:31 | 65:31 |
Petráňová Jana | SCP7555 | 2. | 54:12 | 119:43 | |
Šístek Daniel | SCP7507 | 3. | 44:01 | 163:44 | |
Sorebo Silje | SCP8050 | 4. | 44:54 | 208:38 | |
Boudný Jan | SCP7417 | 5. | 76:09 | 284:47 | |
Pelclová Barbora | SCP8153 | 6. | 51:27 | 336:14 | |
Hauger Kjartan | SCP | 7. | 53:12 | 389:26 | |
38. | Hadač Miroslav | AOP6501 | 1. | 59:29 | 59:29 |
Glabazňová Jana | AOP6151 | 2. | 66:40 | 126:09 | |
Čech Tomáš | AOP7001 | 3. | 47:32 | 173:41 | |
Kostková Jana | AOP7151 | 4. | 41:44 | 215:25 | |
Schuster Martin | AOP6502 | 5. | 74:54 | 290:19 | |
Hadačová Tereza | AOP9051 | 6. | 47:18 | 337:37 | |
Valík Luděk | AOP7101 | 7. | 57:45 | 395:22 | |
39. | Gajda Jan | VSP6801 | 1. | 49:53 | 49:53 |
Klíchová Jana | VSP8152 | 2. | 57:07 | 107:00 | |
Kopecký Pavel | VSP7800 | 3. | 43:44 | 150:44 | |
Kilarská Marcela | VSP7151 | 4. | 43:00 | 193:44 | |
Arnošt Kamil | VSP7301 | 5. | 74:51 | 268:35 | |
Horáková Lenka | VSP7255 | 6. | 58:19 | 326:54 | |
Zakouřil Václav | VSP7401 | 7. | 71:28 | 398:22 | |
40. | Jiran Jan | PHK7701 | 1. | 66:29 | 66:29 |
Vaňková Lenka | PHK7852 | 2. | 52:39 | 119:08 | |
Strnad Jiří | PHK7105 | 3. | 52:52 | 172:00 | |
Justová Hana | PHK8556 | 4. | 41:47 | 213:47 | |
Kunart Tomáš | PHK7205 | 5. | 71:02 | 284:49 | |
Samková Renáta | PHK7456 | 6. | 53:33 | 338:22 | |
Kovařík Radovan | PHK8503 | 7. | 60:33 | 398:55 | |
41. | Jirásek Aleš | LPU7601 | 1. | 57:03 | 57:03 |
Petrová Daniela | LPU8454 | 2. | 60:45 | 117:48 | |
Bolech Filip | LPU8602 | 3. | 39:58 | 157:46 | |
Víchová Radka | LPU7958 | 4. | 55:48 | 213:34 | |
Matyk Jaroslav | LPU8406 | 5. | 80:19 | 293:53 | |
Klimplová Zuzana | LPU8151 | 6. | 52:34 | 346:27 | |
Zitka Adam | LPU8402 | 7. | 61:40 | 408:07 | |
42. | Čáp Ondřej | DOB7405 | 1. | 72:22 | 72:22 |
Stolinová Lenka | DOB8158 | 2. | 56:48 | 129:10 | |
Preininger Luděk | DOB8001 | 3. | 45:52 | 175:02 | |
Peterová Věra | DOB8751 | 4. | 52:21 | 227:23 | |
Sedlák Radek | DOB7500 | 5. | 74:44 | 302:07 | |
Krásná Václava | DOB8181 | 6. | 47:37 | 349:44 | |
Leštínský Tomáš | DOB7801 | 7. | 61:23 | 411:07 | |
43. | Samek Petr | PHK7302 | 1. | 74:56 | 74:56 |
Lamichová Kateřina | PHK8359 | 2. | 63:07 | 138:03 | |
Veselý Ondřej | PHK8505 | 3. | 49:58 | 188:01 | |
Kyclová Jana | PHK8652 | 4. | 38:11 | 226:12 | |
Kadeřávek Petr | PHK7605 | 5. | 67:51 | 294:03 | |
Erlebachová Martina | PHK8255 | 6. | 57:17 | 351:20 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz