Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB družstva 2004 – kategorie DH21
- pořadatel
- SCP – OK Sparta Praha
- datum
- 3. 10. 2004
- místo
- Hájovna Kolna (Mapy.cz)
- mapa
- Jezevčí skála
- ředitel závodu
- Michal Hojný
- hlavní rozhodčí
- Zdenek Procházka
- stavitel trati
- Petr Bašus
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 385 výsledků. Zobrazuji řádky 251 – 300.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
36. | Filipová Ivana | SRK7373 | 6. | 46:50 | 46:50 |
Potštejnský Jan | SRK7807 | 7. | 40:45 | 87:35 | |
37. | Margold Martin | DKP8106 | 1. | 40:01 | 40:01 |
Nováková Lucie | DKP8552 | 2. | 47:41 | 87:42 | |
Novák Michal | DKP8210 | 3. | 36:32 | 124:14 | |
Skálová Gabriela | DKP8658 | 4. | 42:01 | 166:15 | |
Procházka Tomáš | DKP8200 | 5. | 67:53 | 234:08 | |
Stehnová Stanislava | DKP7951 | 6. | 57:44 | 291:52 | |
Procházka Jan | DKP8201 | 7. | 51:11 | 343:03 | |
38. | Šurgan Štefan | TUR7900 | 1. | 41:25 | 41:25 |
Holasová Lenka | TUR8350 | 2. | 53:38 | 95:03 | |
Stárek Filip | TUR6602 | 3. | 40:12 | 135:15 | |
Dlouhá Michaela | TUR8451 | 4. | 53:06 | 188:21 | |
Váňa Martin | TUR8401 | 5. | 64:47 | 253:08 | |
Palečková Lucie | TUR8450 | 6. | 49:59 | 303:07 | |
Kořínek Jindřich | TUR8406 | 7. | 41:25 | 344:32 | |
39. | Herman Jan | LPU8505 | 1. | 43:10 | 43:10 |
Valentová Hana | LPU7954 | 2. | 51:45 | 94:55 | |
Fridrich Petr | LPU7303 | 3. | 39:56 | 134:51 | |
Kašparová Eva | LPU7854 | 4. | 43:05 | 177:56 | |
Držka Štěpán | LPU7604 | 5. | 82:12 | 260:08 | |
Juračková Kateřina | LPU8353 | 6. | 45:15 | 305:23 | |
Kárník Jan | LPU7811 | 7. | 41:44 | 347:07 | |
40. | Buzek Martin | PGP8401 | 1. | 52:21 | 52:21 |
Lacigová Michaela | PGP8150 | 2. | 54:41 | 107:02 | |
Fliegl Ondřej | PGP8703 | 3. | 42:19 | 149:21 | |
Tichovská Jitka | PGP6153 | 4. | 34:22 | 183:43 | |
Baldrian Petr | PGP7203 | 5. | 69:15 | 252:58 | |
Horová Lenka | PGP7951 | 6. | 49:39 | 302:37 | |
Hýbl Lukáš | PGP7504 | 7. | 48:30 | 351:07 | |
41. | Hübner Jan | CTB7902 | 1. | 42:26 | 42:26 |
Voborníková Eva | CTB6851 | 2. | 59:02 | 101:28 | |
Voborník Petr | CTB6601 | 3. | 36:50 | 138:18 | |
Šťastná Alena | CTB7351 | 4. | 39:24 | 177:42 | |
Král Aleš | CTB7801 | 5. | 76:10 | 253:52 | |
Gregorová Lenka | CTB8351 | 6. | 53:29 | 307:21 | |
Šťastný Karel | CTB7901 | 7. | 43:49 | 351:10 | |
42. | Jirásek Aleš | LPU7601 | 1. | 46:46 | 46:46 |
Petrová Daniela | LPU8454 | 2. | 51:35 | 98:21 | |
Matyk Jaroslav | LPU8406 | 3. | 39:22 | 137:43 | |
Knížková Anna | LPU8457 | 4. | 51:04 | 188:47 | |
Fukátko Petr | LPU8503 | 5. | 68:58 | 257:45 | |
Klimplová Zuzana | LPU8151 | 6. | 46:30 | 304:15 | |
Zitka Adam | LPU8402 | 7. | 48:06 | 352:21 | |
43. | Sedláček David | KON7617 | 1. | 58:21 | 58:21 |
Hlavová Jindra | KON8989 | 2. | 42:41 | 101:02 | |
Procházka Pavel | KON7315 | 3. | 53:21 | 154:23 | |
Dittrichová Petra | KON8787 | 4. | 33:54 | 188:17 | |
Procházka Josef | KON7219 | 5. | 76:45 | 265:02 | |
Hlavová Hana | KON8888 | 6. | 39:58 | 305:00 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz