Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB družstva 2004 – kategorie DH21
- pořadatel
- SCP – OK Sparta Praha
- datum
- 3. 10. 2004
- místo
- Hájovna Kolna (Mapy.cz)
- mapa
- Jezevčí skála
- ředitel závodu
- Michal Hojný
- hlavní rozhodčí
- Zdenek Procházka
- stavitel trati
- Petr Bašus
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 385 výsledků. Zobrazuji řádky 201 – 250.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
29. | Laciga Radek | PGP8202 | 5. | 65:32 | 65:32 |
Pokorná Magdalena | PGP7562 | 6. | 46:01 | 111:33 | |
Nemšovský Petr | PGP7602 | 7. | 44:55 | 156:28 | |
30. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | 1. | 42:54 | 42:54 |
Dokoupilová Radka | VBM8558 | 2. | 43:15 | 86:09 | |
Bravený Adam | VBM8801 | 3. | 40:30 | 126:39 | |
Šafránková Iva | VBM8252 | 4. | 38:48 | 165:27 | |
Fučík Karel | VBM7246 | 5. | 57:48 | 223:15 | |
Borecká Kateřina | VBM8852 | 6. | 56:56 | 280:11 | |
Kozumplík Aleš | VBM8403 | 7. | 47:00 | 327:11 | |
31. | Besta Michal | JAM7600 | 1. | 43:57 | 43:57 |
Říhová Jana | JAM8282 | 2. | 54:06 | 98:03 | |
Kovalčík Tomáš | JAM7300 | 3. | 36:53 | 134:56 | |
Mikolajská Šarka | JAM7879 | 4. | 42:42 | 177:38 | |
Košárek Pavel | JAM7100 | 5. | 57:43 | 235:21 | |
Kašparová Šárka | JAM7253 | 6. | 50:48 | 286:09 | |
Holas Tomáš | JAM7800 | 7. | 44:00 | 330:09 | |
32. | Pavlíček Václav | JPV8412 | 1. | 47:22 | 47:22 |
Zatloukalová Lenka | JPV8577 | 2. | 41:39 | 89:01 | |
Hodač Karel | JPV7927 | 3. | 43:17 | 132:18 | |
Daňková Petra | JPV8575 | 4. | 30:07 | 162:25 | |
Kokojan David | JPV8535 | 5. | 75:01 | 237:26 | |
Beržinská Soňa | JPV8552 | 6. | 43:28 | 280:54 | |
Skřivánek Marcel | JPV7713 | 7. | 49:33 | 330:27 | |
33. | Šedivý Ondřej | EKP8300 | 1. | 42:50 | 42:50 |
Sedláčková Martina | EKP7959 | 2. | 49:50 | 92:40 | |
Kupcová Veronika | EKP7850 | 3. | 48:20 | 141:00 | |
Zurynková Jana | EKP7053 | 4. | 34:44 | 175:44 | |
Kalous Vladislav | EKP7702 | 5. | 60:55 | 236:39 | |
Maunová Romana | EKP8350 | 6. | 45:02 | 281:41 | |
Sajal Martin | EKP7803 | 7. | 50:06 | 331:47 | |
34. | Jahn Petr | VIZ8400 | 1. | 47:45 | 47:45 |
Kalenda Jan | VIZ8510 | 2. | 37:36 | 85:21 | |
Sikorová Miroslava | VIZ7658 | 3. | 56:00 | 141:21 | |
Kalendová Blanka | VIZ6151 | 4. | 40:04 | 181:25 | |
Horyna Roman | VIZ7602 | 5. | 60:15 | 241:40 | |
Sadílková Lenka | VIZ7055 | 6. | 54:56 | 296:36 | |
Vyoral Jan | VIZ7615 | 7. | 40:47 | 337:23 | |
35. | Jedlička Marek | SHK7502 | 1. | 48:28 | 48:28 |
Myslivcová Lenka | SHK7051 | 2. | 50:05 | 98:33 | |
Slovák Miroslav | SHK7704 | 3. | 38:53 | 137:26 | |
Vízková Karolína | SHK8754 | 4. | 35:24 | 172:50 | |
Stulík Jakub | SHK8212 | 5. | 66:25 | 239:15 | |
Gazdačková Michaela | SHK8653 | 6. | 52:08 | 291:23 | |
Svoboda Petr | SHK8508 | 7. | 47:30 | 338:53 | |
36. | Vítek Tomáš | SRK7704 | 1. | 79:12 | 79:12 |
Kuncová Jana | SRK7553 | 2. | 41:13 | 120:25 | |
Sedlák Radek | SRK7504 | 3. | 36:01 | 156:26 | |
Dytrtová Dagmar | SRK7952 | 4. | 31:25 | 187:51 | |
Koblic Jan | SRK7605 | 5. | 63:41 | 251:32 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz