Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB družstva 2004 – kategorie DH21
- pořadatel
- SCP – OK Sparta Praha
- datum
- 3. 10. 2004
- místo
- Hájovna Kolna (Mapy.cz)
- mapa
- Jezevčí skála
- ředitel závodu
- Michal Hojný
- hlavní rozhodčí
- Zdenek Procházka
- stavitel trati
- Petr Bašus
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 385 výsledků. Zobrazuji řádky 51 – 100.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
8. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | 2. | 40:40 | 40:40 |
Otrusina Jiří | ZBM8201 | 3. | 35:28 | 76:08 | |
Reinerová Barbara | ZBM8451 | 4. | 27:55 | 104:03 | |
Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | 5. | 56:18 | 160:21 | |
Bajtošová Hana | ZBM8452 | 6. | 39:05 | 199:26 | |
Dlabaja Tomáš | ZBM8308 | 7. | 38:23 | 237:49 | |
9. | Pekárek Evžen | TZL7007 | 1. | 38:29 | 38:29 |
Podmolíková Dagmar | TZL7155 | 2. | 38:39 | 77:08 | |
Krejčíková Barbora | TZL8551 | 3. | 45:25 | 122:33 | |
Gavendová Hana | TZL8460 | 4. | 31:19 | 153:52 | |
Váňa Petr | TZL8103 | 5. | 54:20 | 208:12 | |
Krejčík Jiří | TZL8301 | 6. | 31:48 | 240:00 | |
Smola Michal | TZL8131 | 7. | 37:25 | 277:25 | |
10. | Hošek Václav | DKP8000 | 1. | 38:36 | 38:36 |
Plochová Dominika | DKP8651 | 2. | 40:44 | 79:20 | |
Žaloudek Petr | DKP8304 | 3. | 34:10 | 113:30 | |
Mališová Barbora | DKP8654 | 4. | 29:49 | 143:19 | |
Mrázek Jiří | DKP7911 | 5. | 60:10 | 203:29 | |
Waldová Lucie | DKP8154 | 6. | 41:59 | 245:28 | |
Janata Martin | DKP8306 | 7. | 39:40 | 285:08 | |
11. | Jirků Libor | EKP8302 | 1. | 42:49 | 42:49 |
Haluzová Jana | EKP8053 | 2. | 40:22 | 83:11 | |
Lebeda Dušan | EKP7301 | 3. | 36:02 | 119:13 | |
Volfová Martina | EKP8051 | 4. | 30:24 | 149:37 | |
Šedivý Jan | EKP8400 | 5. | 55:34 | 205:11 | |
Pokorná Lucie | EKP8152 | 6. | 42:55 | 248:06 | |
Seidl Miroslav | EKP7402 | 7. | 38:38 | 286:44 | |
12. | Venhoda Milan | SJI7104 | 1. | 39:54 | 39:54 |
Tvarůžková Petra | SJI8452 | 2. | 43:22 | 83:16 | |
Rajnošek Matěj | SJI8810 | 3. | 41:56 | 125:12 | |
Jirků Kamila | SJI8161 | 4. | 28:49 | 154:01 | |
Prášil Marek | SJI7313 | 5. | 54:12 | 208:13 | |
Chudíková Barbora | SJI7850 | 6. | 38:38 | 246:51 | |
Lauerman Jan | SJI7419 | 7. | 40:48 | 287:39 | |
13. | Otruba Marek | JPV7417 | 1. | 43:01 | 43:01 |
Smičková Eva | JPV8277 | 2. | 40:43 | 83:44 | |
Stoklasa Bohumil | JPV8417 | 3. | 35:30 | 119:14 | |
Hoffmannová Johana | JPV7852 | 4. | 28:13 | 147:27 | |
Henek Vladan | JPV8002 | 5. | 60:28 | 207:55 | |
Rákayová Martina | JPV7659 | 6. | 35:38 | 243:33 | |
Černohous Jan | JPV8335 | 7. | 44:21 | 287:54 | |
14. | Přinda Lukáš | VLI7701 | 1. | 39:01 | 39:01 |
Henych Martin | VLI8601 | 2. | 33:47 | 72:48 | |
Podrábská Marie | VLI7451 | 3. | 47:35 | 120:23 | |
Maršálová Kateřina | VLI7450 | 4. | 33:40 | 154:03 | |
Horáček Michal | VLI7700 | 5. | 54:08 | 208:11 | |
Komínková Věra | VLI7979 | 6. | 43:44 | 251:55 | |
Henych Petr | VLI6001 | 7. | 40:43 | 292:38 | |
15. | Haas Karel | LPU7304 | 1. | 40:06 | 40:06 |
Škodová Petra | LPU8359 | 2. | 43:20 | 83:26 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz