Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB štafety 2020 – kategorie D21
- pořadatel
- AOP – Orientační Běh Opava
- datum
- 26. 9. 2020
- místo
- Jakubčovice - Honův Mlýn (Mapy.cz)
- mapa
- Klokoč 2020
- ředitel závodu
- Jan Peřinka
- hlavní rozhodčí
- Luděk Valík
- stavitel trati
- Miroslav Hadač
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 90 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Tereza | PHK9255 | 1. | 53:10 | 53:10 |
Chaloupská Barbora | PHK9951 | 2. | 49:29 | 102:39 | |
Kosová Denisa | PHK9150 | 3. | 45:48 | 148:27 | |
2. | Peterová Jana | LPU0057 | 1. | 54:34 | 54:34 |
Zvěřinová Martina | LPU8357 | 2. | 48:50 | 103:24 | |
Knapová Jana | LPU9053 | 3. | 48:41 | 152:05 | |
3. | Teplá Karolína | SHK9251 | 1. | 49:45 | 49:45 |
Thýnová Nikola | SHK0051 | 2. | 53:47 | 103:32 | |
Mechlová Lenka | SHK9051 | 3. | 49:28 | 153:00 | |
4. | Sklenářová Radka | LCE9250 | 1. | 54:55 | 54:55 |
Jirčáková Martina | LCE8951 | 2. | 54:06 | 109:01 | |
Horčičková Vendula | LCE9353 | 3. | 45:25 | 154:26 | |
5. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | 1. | 53:47 | 53:47 |
Odehnalová Tereza | ZBM9757 | 2. | 55:55 | 109:42 | |
Indráková Adéla | ZBM9153 | 3. | 45:06 | 154:48 | |
6. | Doležalová Monika | KAM8851 | 1. | 50:35 | 50:35 |
Landovská Petra | KAM9354 | 2. | 50:59 | 101:34 | |
Čechová Tereza | KAM9852 | 3. | 53:15 | 154:49 | |
7. | Nechanická Klára | TBM0055 | 1. | 58:58 | 58:58 |
Hlavová Hana | TBM8888 | 2. | 50:52 | 109:50 | |
Kozáková Zdenka | TBM7952 | 3. | 49:35 | 159:25 | |
8. | Nováková Tereza | LPU9757 | 1. | 55:17 | 55:17 |
Hančová Petra | LPU9659 | 2. | 54:26 | 109:43 | |
Šístková Iveta | LPU8654 | 3. | 53:24 | 163:07 | |
9. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | 1. | 54:27 | 54:27 |
Hiršová Gabriela | ZBM9651 | 2. | 54:53 | 109:20 | |
Šimková Johanka | ZBM9350 | 3. | 54:40 | 164:00 | |
10. | Voborníková Alena | CTB9451 | 1. | 54:35 | 54:35 |
Benešová Jana | CTB9452 | 2. | 54:39 | 109:14 | |
Gregorová Kamila | CTB8151 | 3. | 56:39 | 165:53 | |
11. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | 1. | 59:40 | 59:40 |
Grycová Kateřina | TBM0058 | 2. | 58:47 | 118:27 | |
Špringlová Kamila | TBM0050 | 3. | 61:49 | 180:16 | |
12. | Sieglová Eliška | PGP9954 | 1. | 54:13 | 54:13 |
Kožinová Zuzana | PGP9650 | 2. | 69:22 | 123:35 | |
Janovská Kateřina | PGP9850 | 3. | 60:23 | 183:58 | |
13. | Kuncová Eliška | SSU8951 | 1. | 75:40 | 75:40 |
Štičková Anna | SSU9651 | 2. | 54:38 | 130:18 | |
Janošíková Tereza | SSU9953 | 3. | 54:00 | 184:18 | |
14. | Matějková Barbora | TUR0156 | 1. | 70:25 | 70:25 |
Sokolářová Šárka | TUR9999 | 2. | 60:54 | 131:19 | |
Vejražková Rozárka | TUR0151 | 3. | 53:05 | 184:24 | |
15. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | 1. | 54:36 | 54:36 |
Plochová Dominika | DKP8651 | 2. | 67:01 | 121:37 | |
Mullis Kateřina | DKP7753 | 3. | 65:38 | 187:15 | |
16. | Fenclová Marta | LPU7667 | 1. | 59:56 | 59:56 |
Knapová Lenka | LPU9351 | 2. | 61:30 | 121:26 | |
Žaloudková Klára | LPU9461 | 3. | 69:36 | 191:02 | |
17. | Kamenická Karolína | LPM9651 | 1. | 53:55 | 53:55 |
Šiková Barbora | LPM9650 | 2. | 69:38 | 123:33 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz