Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB štafety 2012 – kategorie D21
- pořadatel
- ZBM – SK Žabovřesky Brno
- datum
- 6. 10. 2012
- místo
- Ochoz u Brna (Mapy.cz)
- mapa
- Malý lesík
- ředitel závodu
- David Kabáth
- hlavní rozhodčí
- Libor Zřídkaveselý
- stavitel trati
- Jan Zháňal
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 114 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlovcová Petra | TUR9353 | 1. | 42:39 | 42:39 |
Rufferová Iva | TUR8354 | 2. | 42:16 | 84:55 | |
Gomzyk Omová Michaela | TUR8153 | 3. | 39:18 | 124:13 | |
2. | Uvizlová Martina | SJC8665 | 1. | 42:42 | 42:42 |
Brožková Radka | SJC8456 | 2. | 41:33 | 84:15 | |
Bochenková Ivana | SJC8952 | 3. | 42:00 | 126:15 | |
3. | Udržalová Pavla | LPU8552 | 1. | 48:19 | 48:19 |
Knapová Jana | LPU9053 | 2. | 41:00 | 89:19 | |
Duchová Iveta | LPU8654 | 3. | 38:16 | 127:35 | |
4. | Svobodná Šárka | DKP8850 | 1. | 41:42 | 41:42 |
Karochová Simona | DKP8853 | 2. | 45:43 | 87:25 | |
Kovářová Kristýna | DKP8450 | 3. | 40:35 | 128:00 | |
5. | Doležalová Veronika | SHK8753 | 1. | 44:46 | 44:46 |
Jedličková Zuzana | SHK8150 | 2. | 41:54 | 86:40 | |
Hepnerová Martina | SHK8152 | 3. | 43:14 | 129:54 | |
6. | Indráková Adéla | ZBM9153 | 1. | 43:54 | 43:54 |
Hlavová Hana | ZBM8888 | 2. | 43:41 | 87:35 | |
Kabáthová Eva | ZBM8966 | 3. | 43:44 | 131:19 | |
7. | Fenclová Marta | LPU7667 | 1. | 46:33 | 46:33 |
Przyczková Michaela | LPU8499 | 2. | 41:39 | 88:12 | |
Lučanová Marta | LPU7957 | 3. | 46:49 | 135:01 | |
8. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | 1. | 45:33 | 45:33 |
Kochová Nikola | TUR9358 | 2. | 47:21 | 92:54 | |
Krafková Lucie | TUR8650 | 3. | 43:52 | 136:46 | |
9. | Kosová Denisa | PHK9150 | 1. | 47:12 | 47:12 |
Macinská Jana | PHK8666 | 2. | 42:02 | 89:14 | |
Topinková Monika | PHK8051 | 3. | 47:43 | 136:57 | |
10. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | 1. | 48:04 | 48:04 |
Hlavová Jindra | ZBM8989 | 2. | 44:44 | 92:48 | |
Hrušková Barbora | ZBM9354 | 3. | 44:16 | 137:04 | |
11. | Tichovská Martina | PGP8658 | 1. | 44:58 | 44:58 |
Spurná Martina | PGP8556 | 2. | 44:57 | 89:55 | |
Hrstková Vladěna | PGP8753 | 3. | 48:30 | 138:25 | |
12. | Knapová Lenka | LPU9351 | 1. | 45:26 | 45:26 |
Škodová Petra | LPU8359 | 2. | 47:12 | 92:38 | |
Hermanová Zuzana | LPU8752 | 3. | 46:55 | 139:33 | |
13. | Hubáčková Pavla | LCE9052 | 1. | 48:35 | 48:35 |
Papugová Katarína | LCE9255 | 2. | 47:14 | 95:49 | |
Sklenářová Radka | LCE9250 | 3. | 49:09 | 144:58 | |
14. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | 1. | 42:18 | 42:18 |
Matějková Hana | TBM8954 | 2. | 55:25 | 97:43 | |
Štěpánková Kateřina | TBM7654 | 3. | 47:44 | 145:27 | |
15. | Plochová Dominika | DKP8651 | 1. | 47:01 | 47:01 |
Janatová Lucie | DKP8154 | 2. | 52:54 | 99:55 | |
Dlouhá Marie | DKP8756 | 3. | 45:54 | 145:49 | |
16. | Čepová Daniela | PHK8951 | 1. | 43:34 | 43:34 |
Azebová Nina | PHK8855 | 2. | 49:54 | 93:28 | |
Valešová Jana | PHK9154 | 3. | 52:28 | 145:56 | |
17. | Soukupová Lucie | SJC8951 | 1. | 47:10 | 47:10 |
Mrázková Romana | SJC8351 | 2. | 47:12 | 94:22 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz