Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB klasická trať 2019 – kategorie D21
- pořadatel
- TJN – OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
- datum
- 21.–22. 9. 2019
- místo
- Janov nad Nisou - Hraničná (Mapy.cz)
- mapa
- Maliník Bručoun
- ředitel závodu
- Zdeněk Zuzánek
- hlavní rozhodčí
- Martin Posselt
- stavitel trati
- Dušan Novotný (s), Jan Picek (f)
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 70 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | 87:31 |
2. | Indráková Adéla | ZBM9153 | 90:55 |
3. | Horčičková Vendula | LCE9353 | 91:45 |
4. | Štičková Anna | SSU9651 | 94:19 |
5. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | 95:33 |
6. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | 97:23 |
7. | Wisniewska Hanna | CHC9051 | 97:32 |
8. | Landovská Petra | KAM9354 | 99:35 |
9. | Čechová Tereza | KAM9852 | 101:03 |
10. | Bogarová Adéla | PGP9056 | 101:07 |
11. | Doležalová Monika | KAM8851 | 101:34 |
12. | Šimková Johanka | ZBM9350 | 104:06 |
13. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | 104:08 |
14. | Teplá Karolína | SHK9251 | 105:27 |
15. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | 105:55 |
16. | Voborníková Alena | CTB9451 | 106:30 |
17. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | 106:46 |
18. | Nováková Tereza | LPU9757 | 107:41 |
19. | Udržalová Pavla | LPU8552 | 110:02 |
20. | Šímová Jana | PHK8569 | 110:55 |
21. | Gregorová Kamila | CTB8151 | 111:06 |
22. | Knapová Lenka | LPU9351 | 112:22 |
23. | Poklopová Lenka | SSU8952 | 79:51 |
24. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | 80:06 |
25. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | 82:29 |
26. | Kavánková Iva | TZL9753 | 83:12 |
27. | Rufferová Iva | TUR8354 | 83:30 |
28. | Sklenářová Radka | LCE9250 | 83:39 |
29. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | 85:19 |
30. | Benešová Lucie | SJC8951 | 85:37 |
31. | Snížková Petra | DKP7752 | 85:56 |
32. | Benešová Jana | CTB9452 | 86:09 |
33. | Šiková Barbora | LPM9650 | 87:22 |
34. | Fenclová Marta | LPU7667 | 90:16 |
35. | Vozdová Aneta | KSU9394 | 90:39 |
36. | Kamenická Karolína | LPM9651 | 90:41 |
37. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | 90:59 |
38. | Korpasová Tereza | TBM9898 | 92:33 |
39. | Procházková Marie | KAM9554 | 94:00 |
40. | Staňová Karolína | BOR9853 | 97:49 |
41. | Bořánková Karolína | KAM9550 | 99:24 |
42. | Turczerová Hana | KSU9393 | 101:24 |
43. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | 103:10 |
44. | Nieke Patricia | TUR9552 | 77:57 |
45. | Hájková Eliška | KAM9851 | 79:49 |
46. | Mádlová Věra | ZBM8951 | 80:02 |
47. | Karochová Simona | DKP8853 | 80:20 |
48. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | 81:24 |
49. | Procházková Klára | LPU9451 | 84:30 |
50. | Neradová Alena | TUR8551 | 86:29 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz