Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB klasická trať 2018 – kategorie D21
- pořadatel
- JPV – Oddíl OS SK Prostějov
- datum
- 15.–16. 9. 2018
- místo
- Kladky (Mapy.cz)
- mapa
- Štěbelík
- ředitel závodu
- Dušan Vystavěl
- hlavní rozhodčí
- Miroslav Hlava
- stavitel trati
- Jakub Zimmermann, Jiří Otrusina
- poznámka
- + KOB Konice
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 58 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | 79:41 |
2. | Indráková Adéla | ZBM9153 | 82:50 |
3. | Horčičková Vendula | LCE9353 | 83:02 |
4. | Knapová Jana | LPU9053 | 83:28 |
5. | Mechlová Lenka | SHK9051 | 85:29 |
6. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | 85:45 |
7. | Štičková Anna | SSU9651 | 87:51 |
8. | Knapová Lenka | LPU9351 | 88:52 |
9. | Šiková Karolína | LPM9651 | 89:42 |
10. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | 91:37 |
11. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | 92:02 |
12. | Šiková Barbora | LPM9650 | 93:25 |
13. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | 94:03 |
14. | Poklopová Lenka | SSU8952 | 94:08 |
15. | Horová Pavla | LPU9457 | 95:30 |
16. | Teplá Karolína | SHK9251 | 95:59 |
17. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | 99:07 |
18. | Nieke Patricia | TUR9552 | 99:09 |
19. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | 102:14 |
20. | Plochová Dominika | DKP8651 | 104:49 |
21. | Vališová Martina | OSN9696 | 75:33 |
22. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | 76:56 |
23. | Hančová Petra | LPU9659 | 79:19 |
24. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | 79:47 |
25. | Fenclová Marta | LPU7667 | 80:21 |
26. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | 82:16 |
27. | Šímová Jana | PHK8569 | 83:12 |
28. | Hošeková Vanda | ASU9696 | 83:39 |
29. | Kavánková Iva | TZL9753 | 84:22 |
30. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | 86:24 |
31. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | 86:31 |
32. | Vozdová Klára | ASU8964 | 86:53 |
33. | Voborníková Alena | CTB9451 | 87:37 |
34. | Sklenářová Radka | LCE9250 | 88:02 |
35. | Tesařová Jana | TRI9751 | 90:27 |
36. | Mádlová Věra | ZBM8951 | 92:00 |
37. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | 92:37 |
38. | Slavíková Silvie | PGP9751 | 95:16 |
39. | Benešová Jana | CTB9452 | 96:42 |
40. | Bořánková Karolína | KAM9550 | 98:22 |
41. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | 108:46 |
42. | Šňupárková Anna | DKP9652 | 74:00 |
43. | Fučíková Hana | VBM7751 | 77:19 |
44. | Červená Adéla | SHK9755 | 77:20 |
44. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | 77:20 |
46. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | 83:56 |
47. | Janů Hana | KSU9393 | 84:10 |
48. | Křížová Lenka | TTR8551 | 84:19 |
49. | Kettnerová Dana | KAM8952 | 84:24 |
50. | Křečková Lenka | ASU9271 | 85:07 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz