Změny v IS ORIS

4.2.2020 Jana Kubátová

Změny v IS ORIS

V lednu byla zprovozněna další vlna změn v informačním systému ORIS. 

Jedná se o funkcionality, které ulehčí práci pořadatelům a zejména stavitelům tratí, dále pak vylepšení pro běžné uživatele (možnost nastavení různých čipů, jednodušší vyhledávání školení).

Statistiky výsledků
Pořadatelé vidí u svého závodu několik typů statistik výsledků (vítězové, počty v kategoriích, počty dle klubů), se kterými mohou dále pracovat. Všechny statistiky fungují jako kontingenční tabulky (pod obrázkem květiny lze data dále filtrovat).

Veřejné statistiky výsledků
Po rozkliknutí výsledků jakéhokoliv závodu je dostupná statistika výsledků – vítězové. Zde najdeme kontingenční tabulku, která počítá průměrné časy vítězů na km, průměrný čas kategorie/km…. Toto by mělo pomoci stavitelům pro přesnější určení délky chystaných závodních tratí dle odvození z dosažených výsledků v podobném terénu.

Nastavení ražení
V nastavení závodu lze v současné chvíli vybírat celkem ze čtyř typů ražení – vše, kontaktní, bezkontaktní a bezkontaktní BS11. Na bezkontaktní závod se lze přihlásit také s kontaktním čipem, na bezkontaktní závod BS11 (bezděrové krabičky, používá sekce MTBO) pouze s bezkontaktním čipem! Při přihlášení ORIS automaticky vybere čip, který má závodník v osobním nastavení určený na daný typ závodu.

Možnost vypnutí požadavků na start
Po prosbách pořadatelů zejména z velkých oblastí je možné na závodě vypnout políčko „požadovaný start“. Všem, kteří se k tomuto kroku přistoupí, výrazně doporučujeme na to závodníky upozornit v rozpise i pokynech ideálně s e-mailovým kontaktem pro případ nejvyšší nouze (rodiče s malými dětmi).

Čipy u závodníků evidovaných v IS ORIS
Každý v ORIS evidovaný závodník může v osobním nastavení určit, se kterým čipem běhá konkrétní typ závodu. Může tím šetřit baterii svého SIACu na závodech, kde je možné i kontaktní ražení. Nastavení může administrovat také vedoucí klubu.

Abecední řazení
Na některých místech IS ORIS bylo nově přidáno abecední řazení členů klubu, například v příloze k vyúčtování, soupiskách na štafety,…Připomínáme, že stále zůstává možnost seřadit si daný seznam dle jakéhokoliv sloupku, např. klubový seznam podle ABCD. Stačí kliknout na konkrétní položku v hlavičce tabulky.

Školení
Nově lze ve filtru kalendáře na hlavní stránce vybrat pouze školení. Toto by mělo zjednodušit hledání vypsaných svazových nebo oblastních školení. Lailonni Ballixxx getting pounded hard Mouth Fuck and Black Cock Inserted Deep Hot Naked Teen Chatting On Webcam Tattooed skinny teen gets screwed hard Veronica Rodriguez fucked after deep throat Hunk is stimulating babes needs with his rubbing Sporty MILF Gets Gangbanged Busty Jasmine Black tertures tattooed Paige Delight https://www.pornjk.com/tags/xxnx/ Natural titted blonde gets fucked and creamed Sexy chick having a meaty cock for her twat Natalie gets pussy pounded by huge cock Horniness groundbreaking study Cute teen Alex Mae punished and smashed Two Horny Girls Making Out Beautiful Kharlie Stone bangs in her tiny pussy

 

  • Veškeré změny jsou popsány a názorně ukázány v dokumentu ZDE.

 

V další vlně změn chystáme klubové statistiky, které by vedoucím klubů měly pomoci s administrací žádostí o dotace (Můj klub, krajské,…). Návrhy na konkrétní sestavy, které by bylo vhodné do IS ORIS přidat, můžete zasílat na e-mail oris@orientacnisporty.cz do 31.3.2020.


« zpět