Vyšla O-kniha 2019. Můžete si ji stále objednat

16.12.2019 Jan Picek

Vyšla O-kniha 2019. Můžete si ji stále objednat

Již podruhé Český svaz orientačních sportů vydal O-knihu, tzv. ročenku ČSOS za rok 2019. Oficiálně vyšla v pátek 6. prosince a lze si stále ještě omezené množství objednat.

O-kniha mapuje celou sezónu Českého svazu orientačních sportů. Najdete v ní reportáže, analýzy, řadu map a statistik, výsledky všech důležitých závodů, ale také řadu zajímavostí. Texty jdou více do hloubky, takže se často dozvíte i řadu dalších souvislostí, které jste se nikde jinde nedočetli. Obsahuje vešekré informace všech sekcí, tj. OB, MTBO, LOB i Trail-O. Vše s poutavou grafikou, knižní vazbou a na kvalitním papíru. Rozsah je 224 stran.

Pokud byste chtěli si knihu ještě objednat před Vánoci, kontaktujte sekretariát ČSOS (csos@orientacnisporty.cz), kde si knihu můžete i za 400 Kč objednat. Knihu lze také zaslat na Vámi zvolenou adresu, ale při úhradě poštovného a bez záruky dodání do Vánoc. Je to ideální dárek pod stromeček pro všechny orientační sportovce nebo jako poděkování klubovým funkcionářům, závodníkům a trenérům. Vzpomínejte na celou sezónu prostřednictvím jedné knížky!

Není to však jediná publikace, na které Český svaz orientačních sportů aktuálně pracuje. V roce 2020, tedy v roce 70.výročí vzniku orientačních sportů v tehdejším Československu, vydává Český svaz orientačních sportů výpravnou publikaci o historii OB. Na vzniku této mimořádné knihy shrnující tok událostí ve světě orientačního běhu se podílí trojice autorů Jan Žemlík, Zdeněk Lenhart a Petr Karvánek. Součástí knihy budou medailonky našich medailistů z mistrovství světa a dalších osobností. Nebudou chybět fotografie, mapové a výsledkové přílohy. Předpokládaný rozsah publikace je 500 stran.

 


« zpět