Vyhodnocení připomínek IS ORIS

24.1.2019 Jana Kubátová

Vyhodnocení připomínek IS ORIS

Podzimní  vyzvání české komunity orientačních sportovců k připomínkování informačního systému ORIS mělo nečekaně velkou odezvu.  Vyhodnocení 18 stránek nápadů a připomínek bylo v posledních dnech finalizováno. První vlna změn bude testována počátkem února, další budou postupně následovat.

Pracovní skupina ORIS ve složení: Blažek, Klimpl, Kubátová, Král, Pašek, Šafka, Váňa, Zřídkaveselý se v závěru loňského roku zabývala zejména zadáním první vlny změn (informace ZDE). Po novém roce skupina doladila vyhodnocení veškerých obdržených připomínek.

Změny budou přijímány po vlnách tak, aby programátoři systému Besta a Navrátil měli dostatek času na odladění a zapracování do IS ORIS. O průběhu veškerých změn budeme informovat prostřednictvím webových stránek ČSOS.

tomto dokumentu jsou heslovitě vypsané veškeré obdržené připomínky a to, zda budou prioritně nebo zda budou vůbec zapracovány do IS ORIS. V případě, že by někdo měl zájem o zaslání všech obdržených připomínek v celé podobě, napište na jkubatova@orientacnisporty.cz.


« zpět