V tiskárně je nový Časopis OB

19.6.2017 Jan Picek

V tiskárně je nový Časopis OB

V tiskárně je nové číslo Časopisu OB. Letos se můžete těšit pouze na dvě čísla, to první vyjde v následujících dnech. Shrnuje většinu domácích a světových akcí v orientačních sportech, které proběhly v prvním půlroce 2017.

Jarní číslo časopisu OB bude však rozsáhlé. Na 68 stranách najdete zajímavé materiály z ME a MS v LOBu od Radka Lacigy, inspirativní rozhovor Petra Žaloudka s MUDr. Zbyňkem Pozdíškem, který testoval na jaře českou reprezentaci ve specifických podmínkách, nebo obsáhlý článek o Světových pohárech, které se uskutečnily na území Česka nebo Československa. Hlavní stránku zdobí Vojtěch Král, který podal vynikající výsledky na SP ve Finsku. I o tomto podniku se dočtete v článku "Vojta málem králem". Do uzávěrky čísla se stihly připravit i dva články o MČR v OB na krátké trati i MČR v MTBO ve Zvánovicích. Přichází léto, čas dovolených, vícedenních závodů a odpočinku. Pro všechny z vás je proto připravena rubrika o-luštění vč. kvízu z prostředí Trail-O.

To i mnohem více v časopise OB, který vychází 23. června 2017. Všichni, co si časopis objednali, ho dostanou do svých poštovních schránek během příštího týdne. V omezeném množství lze zakoupit ve stáncích se sportovním zbožím na závodech OB nebo na sekretariátu ČSOS.


« zpět