V roce 2018 nebude vycházet časopis OB, nahradí ho ročenka

22.1.2018 Jan Picek

V roce 2018 nebude vycházet časopis OB, nahradí ho ročenka

Na lednovém zasedání Výkonného výboru ČSOS byla schválená koncepce médií ČSOS v roce 2018. Nebude vydáván už časopis OB, ale nahradí ho tištěná kniha, která bude shrnovat události během celého roku.

Tato kniha bude svázaná v pevných deskách a vytištěná na kvalitním papíru. Zpracovávat ji bude stejně jako původní časopis OB tiskárna a vydavatelství Žaket. Kniha vyjde na začátku prosince a bude obsahovat nejdůležitější události během celého roku v OB, LOB, MTBO a Trail-O. Inspirací pro Český svaz orientačních sportů se stala norská O-BOKA (O-kniha). Stejně tak v české verzi čtenář najde řadu map, fotografií, zajímavostí a přehledný výsledkový servis. Knihu bude možné od září objednat v předprodeji.
 
 
 
Český svaz orientačních sportů bude nadále vydávat Newsletter, který bude každé první pondělí přinášet ve zkratce nejdůležitější informace o proběhlých akcích, upozornění na důležité termíny, odkazy na zajímavé závody a rubriku "Tři otázky pro...". Newsletter chodí do e-mailových schránek vedoucích oddílů, předsedů krajských svazů a dalším zájemcům, kteří si ho objednali zdarma přes formulář na stránkách www.orientacnisporty.cz nebo přes mail newsletter@orientacnisporty.cz. Těmito způsoby lze objednat Newsletter i nyní nebo kdykoliv v průběhu roku.
 
O orientačním běhu se budeme moci dozvědět ale i v dalších časopisech. Každý měsíc budou věnovány 4 strany v časopise RUN, 4x ročně vychází časopis Svět běhu, kde se budou také objevovat zajímavosti ze světa OB. 

« zpět