V prosinci vyjde poprvé unikátní O-kniha

29.10.2018 Jan Picek

V prosinci vyjde poprvé unikátní O-kniha

V letošním roce Český svaz orientačních sportů nevydává Časopis Orientační běh jako v minulých letech. Novinkou je ale O-kniha, tzv. ročenka ČSOS za rok 2018.

O-kniha mapuje celou sezónu Českého svazu orientačních sportů. Najdete v ní reportáže, analýzy, řadu map a statistik, výsledky všech důležitých závodů, ale také řadu zajímavostí. Texty jdou více do hloubky, takže se často dozvíte i řadu dalších souvislostí, které jste se nikde jinde nedočetli. Obsahuje vešekré informace všech sekcí, tj. OB, MTBO, LOB i Trail-O. Vše s poutavou grafikou, knižní vazbou a na kvalitním papíru. Rozsah bude přibližně 200 stran.

Novinka ČSOS poprvé vyjde před letošními Vánocemi, konkrétně v pátek 7. prosince 2018. Pokud o knihu budete mít zájem, objednávejte ji do 15. listopadu 2018 prostřednictvím formuláře (nebo na e-mailu marie.dvorska@zaket.cz) Cena publikace je 350 Kč včetně poštovného a balného. Náklady na tvorbu knihy jsou mnohem vyšší, cena je dotovaná ČSOS. Číslo účtu pro zaslání platby 2500331278/2010, VS=číslo SI čipu. 

Knihu si lze vyzvednout na Valné hromadě (8. prosince 2018) nebo ji zašleme na Vámi zvolenou adresu. Ideální dárek pod stromeček nebo jako poděkování klubovým funkcionářům, závodníkům a trenérům. Vzpomínejte na celou sezónu prostřednictvím jedné knížky.

 


« zpět