SPORTICUS nabízí zajímavé slevy pro orientační běžce

8.6.2017 Jan Picek

SPORTICUS nabízí zajímavé slevy pro orientační běžce

V internetovém obchodě www.sporticus.cz, který je partnerem ČSOS, obdrží každý registrovaný závodník zajímavé slevy na GPS hodinky GARMIN, sportovní výživu ENERVIT, CHIMPANZEE a tejpovací pásky a doplňky KINEMAX.

Se stánkem SPORTICUS se na větších závodech v orientačním běhu setkáváte pravidelně. Mnozí z vás jistě navštívili také eshop a někteří také prodejnu na Praze 9, případně během zimy v Bedřichově.


SPORTICUS nově nabízí zajímavé slevy pro každého registrovaného závodníka (v sekci OB, MTBO a LOB) na sortiment, který orientační běžci pravidelně využívají.


Jak lze slevu získat?
Stačí na eshopu www.sporticus.cz zadat slevový kód: OB2017 a obdržíte slevu ve výši 15 % na produkty značky ENERVIT, CHIMPANZEE a KINEMAX. Slevy na vybrané typy hodinek GARMIN se mění v závislosti na vývoji cen na trhu. Zaručujeme však, že s tímto slevovým kódem se dostanete na velmi výhodnou cenu, jednu z nejnižších.

Platnost slevového kódu:
do 31.12.2017
Určeno pro: registrované závodníky sekce OB, MTBO, LOB
Doprava a platba: upřednostňujeme osobní vyzvednutí v prodejně nebo na sportovní akci; platbu převodem nebo v hotovosti (speciálně při platbě vyšších částek jsou poplatky za platbu kartou velmi citelné)
Více informací ZDE.

 


GPS hodinky GARMIN

SPORTICUS má skladem v prodejně na Praze 9 nejžádanější typy GPS hodinek, od běžeckých modelů FORERUNNER 230, 235 a 35, přes multisportovní hodinky typu FORERUNNER 735XT, až po GPS navigace na kolo. Velký výběr nabízí také z nové řady FENIX 5 a dalších novinek.

Veškeré hodinky jsou z oficiálního dovozu a tedy i s plnou zárukou.

 

Sportovní výživa ENERVIT

Sportovní výživa je nedílnou součástí kvalitního výkonu. SPORTICUS nabízí kompletní nabídku výživových doplňků značky ENERVIT. Základní dělení je na produkty, které se užívají PŘED výkonem, BĚHEM výkonu a PO výkonu.

Eshop SPORTICUS.CZ nabízí závodníkům slevu 15 % z doporučených maloobchodních cen.

 

 

Přírodní výživa CHIMPANZEE

Oblíbené a chutné tyčinky CHIMPANZEE, vyrobené z přírodních surovin, můžete také nakupovat se slevou 15 % z MOC. Mimo tyčinek si můžete namíchat připravit výborné energetické či proteinové nápoje.

 

 

Tejpovací pásky KINEMAX

Zdraví by mělo být na prvním místě. Proto by ani orientační běžci neměli zapomínat na prevenci zvrtnutých kotníků. Veškeré produkty značky KINEMAX (tejpovací pásky všech druhů, masážní pomůcky) mohou nakupovat taktéž se slevou 15 % z MOC. 

 

 


« zpět