Rejstřík knihy 70 let orienťáku

21.10.2020 Zdeněk Lenhart

Rejstřík knihy 70 let orienťáku

V květnu vyšla k sedmdesátému výročí prvního orientačního závodu v Československu kniha 70 let orienťáku. Pro zvýšení její užitné hodnoty byl nyní dodatečně sestaven rejstřík. 

Najdete v něm skoro tři tisíce jmen, názvů a témat zmíněných v knize. Dostanete se tak snadno k tomu, co byste jinak v knize těžko hledali, nebo v ní dokonce ani nehledali. Rejstřík má podobu dvou jednoduchých XLS tabulek, jedna obsahuje jen osoby, druhá pak vše ostatní (místa, mapy, kluby, akce, pojmy). Vše dohromady má necelých 130 KB, je volně ke stažení ve formě jednoduché XLS tabulky a je zdarma; kdo chce, může si rejstřík i vytisknout a do knihy vložit.

Práce to byla víceméně ruční (výběr hesel z textu, dohledávání křestních jmen apod.), zákonitě obsahuje i překlepy a omyly. Neváhejte a pište na adresu zlenhart@seznam.cz, rád připravím opravenou verzi. 

K dispozici je ještě cca volných 40 publikací této knihy (počet poměrně dost rychle klesá). Objednávky je možno realizovat do vyčerpání zásob stejným způsobem jako dříve, tedy přes objednávkový formulář. Po objednávce a její úhradě bude kniha odeslána nebo připravena k osobnímu odběru na sekretariátu ČSOS (popřípadě v Žaketu). Cena publikace je 899 Kč při osobním odběru nebo 999 Kč při zaslání včetně poštovného a balného. Číslo účtu pro zasílání platby 2500331278/2010, VS = číslo SI čipu.

 

VIVASEX

« zpět