O-kniha vyjde opět v prosinci

1.10.2019 Jan Picek

O-kniha vyjde opět v prosinci

Již podruhé Český svaz orientačních sportů vydá O-knihu, tzv. ročenku ČSOS za rok 2019. Vyjde v pátek 6. prosince a vy již nyní si ji můžete objednat.

O-kniha mapuje celou sezónu Českého svazu orientačních sportů. Najdete v ní reportáže, analýzy, řadu map a statistik, výsledky všech důležitých závodů, ale také řadu zajímavostí. Texty jdou více do hloubky, takže se často dozvíte i řadu dalších souvislostí, které jste se nikde jinde nedočetli. Obsahuje vešekré informace všech sekcí, tj. OB, MTBO, LOB i Trail-O. Vše s poutavou grafikou, knižní vazbou a na kvalitním papíru. Rozsah bude přibližně 200 stran.

O-kniha 2019 vyjde před letošními Vánocemi, konkrétně v pátek 6. prosince 2019. Pokud o knihu budete mít zájem, objednávejte ji do 10. listopadu 2019 prostřednictvím formuláře (nebo na e-mailu marie.dvorska@zaket.cz) Cena publikace je 400 Kč včetně poštovného a balného. Náklady na tvorbu knihy jsou mnohem vyšší, cena je dotovaná ČSOS. Číslo účtu pro zaslání platby 2500331278/2010, VS=číslo SI čipu. 

Knihu si lze vyzvednout na Valné hromadě v Brně (7. prosince 2019), v sídle ČSOS nebo tiskárny Žaket. Knihu lze také zaslat na Vámi zvolenou adresu. Je to ideální dárek pod stromeček pro všechny orientační sportovce nebo jako poděkování klubovým funkcionářům, závodníkům a trenérům. Vzpomínejte na celou sezónu prostřednictvím jedné knížky!

Není to však jediná publikace, na které Český svaz orientačních sportů aktuálně pracuje. V roce 2020, tedy v roce 70.výročí vzniku orientačních sportů v tehdejším Československu, vydává Český svaz orientačních sportů výpravnou publikaci o historii OB. Na vzniku této mimořádné knihy shrnující tok událostí ve světě orientačního běhu se podílí trojice autorů Jan Žemlík, Zdeněk Lenhart a Petr Karvánek. Součástí knihy budou medailonky našich medailistů z mistrovství světa a dalších osobností. Nebudou chybět fotografie, mapové a výsledkové přílohy. Předpokládaný rozsah publikace je 500 stran.


« zpět