O-kniha 2021: Objednávky spuštěny

4.10.2021 Matěj Burda

O-kniha 2021: Objednávky spuštěny

Již počtvrté Český svaz orientačních sportů vydá O-knihu, ročenku ČSOS za rok 2021, a vy si ji můžete objednat již nyní. Cílem je vydání 3. prosince 2021, bohužel kvůli velkému nedostatku materiálů na celosvětovém trhu se může O-kniha trochu zdržet.

Sezóně 2021 vévodilo domácí Mistrovství světa v OB, a proto se můžete těšit na detailní rozbory tratí, zajímavosti a reportáže právě z tohoto šampionátu. Nechybí rozsáhlé články o závodech v lyžařském OB nebo MTBO, ve kterém jsme letos vybojovali 5 medailí na Mistrovství světa ve Finsku. Rozsah O-knihy bude cca 200 stran a těšit se můžete na články s poutavou grafikou a na kvalitním papíru.

O-kniha 2021 vyjde před letošními Vánocemi, konkrétně v pátek 3. prosince 2021. Vyzvednout si ji můžete 4. prosince na Valné hromadě ČSOS. Pokud o knihu budete mít zájem, objednávejte ji do 31. října 2021 za zvýhodněnou cenu 350,- Kč, a to prostřednictvím e-shopu ČSOS (shop.orientacnisporty.cz/o-kniha-2021) nebo na e-mailu shop@orientacnisporty.cz. Objednávky neuhrazené v daném termínu nebudou akceptovány (platí i pro platbu v hotovosti na sekretariátu ČSOS). Později už jen do doprodání zásob za 399,- Kč. Náklady na tvorbu knihy jsou mnohem vyšší, cena je dotovaná ČSOS. Pro delegáty Valné hromady ČSOS je O-kniha zdarma.

Knihu si lze vyzvednout na Valné hromadě ČSOS v Turnově 4. prosince 2021, v sídle ČSOS (Zátopkova 100/2, Praha 6), případně lze využít některou z forem dopravy přes e-shop ČSOS, kde lze O-knihu také zaslat na Vámi zvolenou adresu.

Je to ideální dárek pod stromeček pro všechny orientační sportovce nebo jako poděkování klubovým funkcionářům, závodníkům a trenérům. Vzpomínejte na celou sezónu prostřednictvím jedné knížky!


« zpět