O-kniha 2020 bude!

2.10.2020 Matěj Burda

O-kniha 2020 bude!

Již potřetí Český svaz orientačních sportů vydá O-knihu, ročenku ČSOS za rok 2020. Vyjde v pátek 11. prosince a vy si ji již nyní můžete objednat.

Ačkoli to původně vypadalo, že letošní vydání O-knihy bude nadlidským úkolem, nakonec se uskutečnilo mnoho akcí a závodů, o kterých se dalo psát. Proběhla celá sezóna LOB, domácí šampionáty proběhly v OB, MTBO i Trail-O. Rozsah O-knihy bude přes 130 stran a těšit se můžete na články s poutavou grafikou, na kvalitním papíru a knihu s pevnou vazbou. 

O-kniha 2020 vyjde před letošními Vánocemi, konkrétně v pátek 11. prosince 2020. Vyzvednout si ji můžete 12. prosince na Valné hromadě ČSOS. Pokud o knihu budete mít zájem, objednávejte ji do 8. listopadu 2020 můžete si ji stále objednat, ale jen do doprodání zásob, a to prostřednictvím formuláře (nebo na e-mailu marie.dvorska@zaket.cz). Cena publikace je 350,- Kč (bez poštovného a balného). Náklady na tvorbu knihy jsou mnohem vyšší, cena je dotovaná ČSOS. Číslo účtu pro zaslání platby 2500331278/2010, VS = číslo SI čipu. Pro delegáty VH ČSOS je O-kniha zdarma.

Knihu si lze vyzvednout na Valné hromadě v Praze na Strahově (ZMĚNA! 24. ledna prosince 2020), v sídle ČSOS nebo tiskárny Žaket, více informací o způsobu vyzvedávání je tady.

  • Pokud jste chtěli O-knihu 2020 vyzvednout ještě před Vánoci během původního termínu Valné hromady ČSOS 12. 12. 2020, doporučujeme zvolit osobní odběr v sídle ČSOS nebo tiskárny Žaket. Případně kontaktovat na e-mailu marie.dvorska@zaket.cz a domluvit změnu v objednávce na zaslání poštou.

Knihu lze také zaslat na Vámi zvolenou adresu. Je to ideální dárek pod stromeček pro všechny orientační sportovce nebo jako poděkování klubovým funkcionářům, závodníkům a trenérům. Vzpomínejte na celou sezónu prostřednictvím jedné knížky!

Není to však jediná publikace, na které Český svaz orientačních sportů aktuálně pracuje. Spolu s O-knihou 2020 si můžete objednat i "Můj první O-deník", pracovní sešit pro děti od 6 do 12 let, ve kterém si mohou evidovat své tréninkové aktivity a spočítat, kolik kontrol v průběhu roku najdou. Na každý měsíc je připraven speciální orienťácký úkol. Nechybí ani unikátní o-samolepky jako odměna za řádně vyplněné listy. Objednávkový formulář je společný s O-knihou a naleznete ho zde. Cena O-deníku je 99 Kč.


« zpět