Nové stránky ČSOS

27.11.2014 Michal Jirásek

Aneb od žlutého k šedému a dalším barvám...

V tomto článku najdete první podrobnosti, mail pro připomínky a další informace.

Po několika letech přichází nová verze stránek Českého svazu orientačních sportů. Věříme, že jde o krok správným směrem.

Předchozí verze webu byla přijímána rozdílně a neděláme si žádné iluze, že tomu tak nebude i v tomto případě. Ty z vás, kteří už při prvním pohledu na nové stránky nad nimi lámou hůl, prosíme, aby jim dali šanci a konstruktivně přidali svůj názor k diskuzi o jejich dalším ladění.

Stránky, které vám tu předkládáme, nejsou definitivní verzí. Ještě je čeká mnoho úprav jak po technické, tak obsahové stránce. Mají však již za sebou několik kol připomínkování ze strany užšího vedení svazu a vybraných skupin oponentů.

Cílem celého projektu je vytvoření reprezentativních webových stránek, které budou užitečné jak pro členy svazu, tak pro širokou veřejnost. A zároveň krokem modernějším směrem.

Některé novinky jsou pouze nastíněny (soupisky našich reprezentačních týmů budou u dospělých doplněny fotkami a největšími úspěchy závodníků; sociální sítě umožní efektivnější komunikaci s mladšími generacemi...), pro jiné jen web pokládá základní kameny (podrobnější články k závodům ve spolupráci s Časopisem OB?...).

Potřeba posunout možnosti prostě byla evidentní a věříme, že časem to uznáte i vy, návštěvníci nových stránek. Mezitím můžete posílat komentáře a návrhy na změny na csos@mijirasek.cz. Díky za každý konstruktivní příspěvek.

Za přípravný tým,

Michal Jirásek

 

P.S. A svazovým webem to nekončí, velmi podobná změna bude v krátké době čekat i stránky OB, LOB a Trail-O...


« zpět