Metodický seminář trenérů a rozhodčích 2017 ve Šternberku

24.10.2017 Kristýna Skyvová

Metodický seminář trenérů a rozhodčích 2017 ve Šternberku

Metodický seminář pro trenéry a rozhodčí sekce OB pořádá Český svaz orientačních sportů v termínu 24. - 26. 11. 2017 ve Šternberku, na přípravě semináře se podílí SK SKI-OB Šternberk.

Přípravy semináře včetně harmonogramu přednášek jsou v plném proudu. Kvůli rekonstrukci internátu šternberského učiliště, bude centrum v letošním roce v Hotelu M, přednášky budou v místě ubytování, v přednáškovém sále Expozice času a v tělocvičnách základních škol.

Hlavní přednášky "trenérské sekce" budou mít Marek Cahel (trenér dorostenecké reprezentace), Pavel Košárek (trenér juniorské reprezentace), Josefa Andrleho (kondiční trenér, mimo jiné i Vojty Krále), David Smékal (odborný asistent katedry fyzioterapie Univerzity Palackého Olomouc) a Kristýna Skyvová (metodik ČSOS), přednášky se zajímavými tématy budou mít Markéta Novotná (možnosti studia a pobyt v zahraničí) a Petra Šedivá (sportovní výživa).

Přednášky "sekce rozhodčích" připravují členové metodické komise, soutěžní komise a komise rozhodčích Daniel Wolf, Roman Zbranek, Jan Picek, Radim Hošek, Jan Fiala. Hodnocení a rozbor závodů sekce OB 2017 je naplánován formou moderované diskuse a workshopu - především stavba tratí (farstování štafet, sprinty, tratě MČR), ale i organizace, arény. Shrnutí hodnocení a hlavně konkrétní ukázky a diskuse co se povedlo a naopak čeho se do budoucna zkusit vyvarovat. 

Na stránkách Mapové rady je zveřejněn článek pojednávající o české verzi nového mapového klíče ISOM 2017 a tyto důležité informace zazní také na metodickém semináři trenérů a rozhodčích ve Šternberku.

 

Přihlášky: přes ORIS ("ostatní závody", ID závodu = 4219)
Termín přihlášek: do 5.11.2017
Účastnický poplatek: 1.000,- Kč
Počet účastníků je omezen na 90 osob

Podrobný program přednášek na semináři i další informace naleznete na webu akce, případně Vám je může poskytnout Kristýna Skyvová, e-mail: skyvova@volny.cz, mobil: 731 321 360

 


« zpět