Metodické středy: přednášky online už od listopadu

30.10.2020 Jan Picek

Metodické středy: přednášky online už od listopadu

Metodické středy - to je nový formát sdílení informací z prostředí orientačního běhu pro trenéry, závodníky či pořadatele závodů, který připravila Metodická rada ČSOS na celý listopad. 

Orientační sporty nespí. V průběhu měsíce listopadu bude každou středu od 20:00 streamovat na kanále Youtube. Vysílání bude trvat zhruba 1-1,5 hodiny, v rámci živého vysílání lze pokládat i dotazy. A to buď přes e-mail metodika@orientacnisporty.cz, nebo ještě lépe přímo v chatu u videa na Youtube (je nutné ale přihlášení přes váš Google účet). Video bude k dispozici i po vysílání a lze se na něj proto podívat kdykoliv i po skončení. Na sledování není třeba se jakkoli přihlašovat, bude k dispozici zcela pro všechny.

Aktuální program je následující:

Další přednášky budou následovat. Aktuální program naleznete na stránkách www.metodika.orientacnisporty.cz včetně odkazu na příslušnou přednášku. Organizátoři také berou Metodické středy jako test, aby tradiční seminář trenérů mohl proběhnout online bez technických problémů. Ten je naplánovaný na termín 28. - 29. listopadu 2020. Aktuálně se zvažuje, že na základě epidemiologické situace by oba dny byly podobnou formou online. Názory, připomínky a náměty pro další streamy můžete zasílat na metodika@orientacnisporty.cz


« zpět