Metodické středy pokračují i v prosinci

8.12.2020 Jan Picek

Metodické středy pokračují i v prosinci

Metodické středy původně vznikly jako "zkouška" pro online seminář trenérů na konci listopadu. Formát se však osvědčil, a tak budou pokračovat nejen v prosinci, ale i v novém roce 2021. 

Metodické středy je nový formát sdílení informací z prostředí orientačního běhu pro trenéry, závodníky či pořadatele závodů, který připravila Metodická rada ČSOS na celý listopad. Každou středu od 4. listopadu ve 20:00 je na YouTube kanále ČSOS streamovaná zajímavá přednáška na různorodé téma. Každý může pokládat dotazy v průběhu vysílání, školitel na ně v průběhu odpovídá. Video je k dispozici i po vysílání a lze se na něj proto podívat kdykoliv i po skončení. Na sledování není potřeba se jakkoliv přihlašovat, je k dispozici zcela pro všechny.

Prosincový program začal již minulou středu, aktuálně se do konce roku připravují ještě 3 vysílání. To poslední, proběhne netradičně už v pondělí 21. prosince (večer před Štedrým dnem už každý z nás bude mít jiné starosti) a kromě přednášky Pavla Košárka si Metodická rada ČSOS připravila Vánoční překvapení pro úplně všechny.

Aktuální program je následující:

Nestihli jste některé z minulých přednášek? Tady jsou odkazy na již odvysílané díly:

Další přednášky jsou naplánovány i na leden a únor. budou následovat. Aktuální program naleznete vždy na stránkách https://metodika.orientacnisporty.cz/ včetně odkazu na příslušnou přednášku. Názory, připomínky a náměty pro další streamy můžete zasílat na metodika@orientacnisporty.cz

 


« zpět