Metodické listy ČSOS

12.1.2019 Jana Kubátová

Metodické listy ČSOS

S rokem 2019 přichází ČSOS s novým měsíčníkem, který by měl podpořit trenéry naší členské základny v činnosti. Nabídne jim připravené materiály pro teoretickou přípravu, tipy na zajímavé čtení nebo důležité informace od svazu, které by neměly zapadnout.

Na vytváření teoretických materiálů se aktivně podílí Kristýna Skyvová, Jana Kubátová, Marek Cahel a Pavel Košárek. Pokud máte Vy sami zajímavě zpracovaný materiál, o který byste se rádi podělili s ostatními trenéry, zašlete ho na metodika@orientacnisporty.cz.  Rádi ho použijeme v některém z dalších čísel.

Důležitým prvkem celých Metodických listů by mělo být sdílení a rozšiřování obzorů v oblasti trénování, regenerace, výživy nebo psychologie (nejen) v orientačních sportech. Na výše zmíněný e-mail tedy můžete posílat i odkazy na zajímavé články, prezentace nebo videa.

První číslo Metodických listů vyjde 21. ledna 2019 a bude rozesláno všem Krajským svazům a vedoucím TSM/SCM. Pokud máte o zasílání zájem, zadejte Váš e-mail do tohoto formuláře.


« zpět