Máš cíl pro rok 2024? Pořádej Mistrovství světa juniorů!

4.1.2024 Jan Picek

Máš cíl pro rok 2024? Pořádej Mistrovství světa juniorů!

Začátek roku je o stanovení priorit, výzev a cílů na následující období. Pojďme společně letos uspořádat Mistrovství světa juniorů v orienťáku, které letos proběhne na Plzeňsku v termínu 30.6. - 6.7. 2024.

Máte rádi orienťák, už jste se podíleli na pořádání velké mezinárodní akce nebo si to chcete nyní vyzkoušet? Připojte se do týmu JWOC dobrovolníků a zažijte červencový skvělý týden v Plzni. Můžete sledovat dění nejen jako divák, ale podílet se na všem z blízka. Současně uvidíte nadějné juniorské hvězdy, které budou v příštích letech zářit mezi dospělými. Jako dobrovolník se stanete klíčovou součástí přátelského, energického týmu, který zajišťuje hladký průběh mistrovství. Práce dobrovolníka je nejen o pomoci, ale i o osobním rozvoji. Naučíte se nové dovednosti a získáte cenné zkušenosti. Zapojit se můžete do mnoha sekcí jako jsou arény, závodní kancelář, sportovní sekce nebo marketing. 

Juniorské mistrovství světa v OB se koná v termínu 29. června – 6. července 2024, centrum je situováno v Plzni. Pořadatelé počítají s účastí 250 dobrovolníků.

Veškeré informace najdete na webu JMS 2024.

 


« zpět