Lednové jednání VV ČSOS

23.1.2019 Petr Klimpl

Lednové jednání VV ČSOS

Na svém prvním letošním jednání se v Praze sešel výkonný výbor ČSOS.

Po aktuálních informacích (zajímavost: ke konci roku 2018 má svaz 217 klubů a v nich 13217 členů) a kontrole úkolů byly projednány hlavní úkoly svazu na rok 2019.

Pak podaly informace sekce (sekce OB předložila ke schválení sportovně technické dokumenty a také rozdělení příspěvků na talenty v klubech a oblastech).

Poté předložil Jan Picek zprávu o přípravě MS v OB 2021, Dušan Vystavěl informoval o závěrech z jednání „Joint meeting“ IOF ve Varšavě, Ivan Matějů podal informaci o přípravě LODM 2019 v Liberci, byl schválen návrh odměn za umístění na MS, ME, MSJ v roce 2019. TOP 100 naked video selfie models erotic chats at home and webcam studios. Thanks to the "Peeping" mode, you can, without being noticed, spy on models that are in private free live sex with girls free online and get a charge of exciting sensations.And you can see how naked beauties masturbate each other's secret holes, and a couple in love furiously Fucks at the sight of hundreds of lustful eyes.

V bodě různé pak byla projednána příprava vydání Zpravodaje ČSOS, byl schválen návrh podpory ČSOS na projekty komise rozvoje OB v roce 2019, byly projednány zprávy o činnosti některých rad ČSOS, výsledky jednání s Českou televizí o spolupráci v roce 2019, informace o přípravě semináře HLES, byly projednány změny v IS ORIS, byla podána informace o možnosti zapojení do programu Erasmus+ (Německo, ČR, Belgie, Dánsko, Slovensko a další), způsob financování krajů a TSM a další.


« zpět