Jednání VV ČSOS

9.6.2021 Petr Klimpl

Jednání VV ČSOS

Ve středu jednal Výkonný výbor ČSOS.

Po aktuálních informacích a potvrzení schválení hlasování per rollam proběhly informace sekcí; v sekci LOB se jednalo o nákup nového skutru, nákup schválen zatím nebyl, bylo doporučeno dopracovat podklady a počkat na vypsání dotačního programu NSA. Poté proběhlo za účasti trenérů Richarda Klecha a Romana Horyny hodnocení účasti české reprezentace na MS, MSJ a MED v lyžařském OB 2021; VV poděkoval závodníkům i trenérům za dosažené výsledky na těchto šampionátech.

Jednotliví členové VV ČSOS podali informace o svých gescích. Na návrh Jana Picka (gesce mapy a metodika) byli schváleni předsedové rad - mapová Jan Langr, metodická Jana Kubátová. Dominika Plochová byla schválena jako předsedkyně rady pro rozvoj orientačních sportů, Radan Kamenický byl schválen předsedou ekonomické rady. Marek Pospíšek (marketing) a Jan Fiala (IT a legislativa) podali informaci o mapování stavu ve svých gescích. Dušan Vystavěl podal informaci o jednáních IOF a o závodech akademiků.

Následovala debata, jak koncepčně postupovat při uzavírání smluv s majiteli lesů pro pořádání akcí v orientačních sportech. Dalším bodem programu byla informace o přípravě nastávajícího MS v OB 2021, mj. bylo schváleno Memorandum mezi ČSOS a kluby Ještědské oblasti (CHA, DOK, ROU, TJN, TUR, LLI, VLI) o vzájemné podpoře a spolupráci při pořádání Mistrovství světa v orientačním běhu 2021.

V závěru byl bod různé, kde mj. byla schválena Výroční zpráva ČSOS za rok 2020, a také byl potvrzen termín valní hromady ČSOS na 4. 12. 2021 v Turnově (spolu s O-gala). Nejprve je nutné abyste byli registrování v kasinu(samozřejmě legálním online casinu), které platbu Pay Safe Card podporuje. Jakmile na takové herně hrajete, stačí se pouze přihlásit do vašeho casino účtu www.slot-vegas.cz/payment/paysafecard a přejít do pokladny casina. Jakmile tak učiníte, stačí kliknout na metodu vkladu s logem Paysafecard. Poté budete přesměrováni na oficiální web Paysafecard, kde do vyobrazených políček napíšete kód z vašeho kupónu.


« zpět