Evropský týden sportu

13.6.2017 Kristýna Skyvová

Evropský týden sportu

V roce 2017 v období od 23. do 30. září proběhne třetí ročník akce Evropský týden sportu. Projekt je iniciativou Evropské komise na podporu sportu a pohybové aktivity v celé Evropě.

Evropský týden sportu je iniciativou Evropské komise na podporu sportu a pohybové aktivity v celé Evropě. V roce 2017 proběhne třetí ročník této akce v termínu od 23. září do 30. září 2017. Ústředním motivem kampaně zůstává slogan #BeActive, který má nabádat k pohybu, a to nejen po dobu Evropského týdne sportu, ale po celý rok.

Koordinátorem Evropského týdne sportu v České republice je Český olympijský výbor a projekt je zároveň součástí celonárodní kampaně Česko sportuje. Informace k Evropskému týdnu sportu jsou k dispozici na webové stránce http://ceskosportuje.cz/olympic-cz/evropsky-tyden-sportu/.

Český olympijský výbor vyzývá pořadatele sportovních akcí konaných v období od 23. do 30. září 2017 k zapojení do Evropského týdne sportu a nabízí dárky pro účastníky nebo plakáty na podporu akce. Podmínky pro získání podpory najdete zde.

 

 


« zpět