Juniorská reprezentace v roce 2019

25.10.2018 Pavel Košárek Převzato z Sekce OB

Juniorská reprezentace v roce 2019

Bylo zveřejněno složení juniorské reprezentace a plán přípravy na rok 2019.

Realizační tým juniorské o-reprezentace zveřejnil složení družstva na rok 2019 -  složení JRD 2019.

Stejně jako v předchozích letech bude skupina reprezentantů a sledovaných, přičemž skupina reprezentantů je pro příští rok nově rozdělena na skupinu A a B. Ve skupině A jsou tři medailisté z letošního JMS a ve skupině B je jak v juniorkách, tak v juniorech široká skupina předních závodníků, kteří nás letos reprezentovali na některé z mezinárodních akcí (JMS, MED, JEC atd.).

Ve skupině sledovaných jsou pro rok 2019 zařazeni závodníci, kteří budou v příští sezóně ještě závodit v kategorii DH18. Smyslem zařazení mladších závodníků je postupné zapracování do týmu JRD, možnost porovnat se s našimi nejlepšími, získat řadu cenných zkušeností a hlavně motivaci do dalšího tréninku.

Stejně jako v předchozích sezónách se budou moci závodníci kategorií DH18 ucházet o nominace na obě vrcholné akce (JMS, MED).

Současně byl zveřejněn i plán přípravy na rok 2019 - plán přípravy 2019.

Nový tréninkový rok začíná už příští pondělí 29. října. Plán přípravy je směřovaný především k úspěšnému vystoupení na JMS, které se uskuteční v Dánsku s centrem v Aarhusu. Všechny přípravné akce kromě úvodního srazu jsou určené pro celý tým včetně sledovaných, navíc na dvou akcích rádi přivítáme i další zájemce dorosteneckých a juniorských kategorií.

 


« zpět