Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB štafety 2021 – kategorie H21
- pořadatel
- AOP – Orientační Běh Opava
- datum
- 9. 10. 2021
- místo
- Kobylá nad Vidnavkou (Mapy.cz)
- mapa
- Venušiny Misky 2021S
- ředitel závodu
- Jan Peřinka
- hlavní rozhodčí
- Luděk Valík
- stavitel trati
- Miroslav Hadač
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 147 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Brlica Pavel | ZBM9302 | 1. | 48:22 | 48:22 |
Minář Marek | ZBM9444 | 2. | 47:24 | 95:46 | |
Nykodým Miloš | ZBM9005 | 3. | 44:28 | 140:14 | |
2. | Rollier Baptiste | PHK8200 | 1. | 48:23 | 48:23 |
Petržela Jan | PHK9200 | 2. | 47:22 | 95:45 | |
Kubát Pavel | PHK9101 | 3. | 46:40 | 142:25 | |
3. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 1. | 49:20 | 49:20 |
Roudný Martin | LPU0002 | 2. | 47:25 | 96:45 | |
Kubelka Tomáš | LPU9307 | 3. | 48:08 | 144:53 | |
4. | Chloupek Adam | LCE9300 | 1. | 52:03 | 52:03 |
Hubáček Jonáš | LCE9501 | 2. | 45:56 | 97:59 | |
Sýkora Vojtěch | LCE9801 | 3. | 48:33 | 146:32 | |
5. | Glonek Jakub | KAM9602 | 1. | 47:14 | 47:14 |
Rusý Tomáš | KAM9301 | 2. | 52:27 | 99:41 | |
Semík Ondřej | KAM9401 | 3. | 48:33 | 148:14 | |
6. | Poklop Martin | SSU8802 | 1. | 53:03 | 53:03 |
Schuster Marek | SSU9303 | 2. | 50:37 | 103:40 | |
Král Vojtěch | SSU8841 | 3. | 45:03 | 148:43 | |
7. | Kozák Osvald | TBM8201 | 1. | 48:33 | 48:33 |
Chromý Adam | TBM8841 | 2. | 51:13 | 99:46 | |
Horvát Petr | TBM9437 | 3. | 49:19 | 149:05 | |
8. | Horčička Vít | TBM9919 | 1. | 50:21 | 50:21 |
Adámek Filip | TBM0101 | 2. | 53:18 | 103:39 | |
Pompura Daniel | TBM0108 | 3. | 50:15 | 153:54 | |
9. | Janovský Tomáš | PGP0101 | 1. | 50:19 | 50:19 |
Navrátil Šimon | PGP9702 | 2. | 51:21 | 101:40 | |
Procházka Jan | PGP8407 | 3. | 52:25 | 154:05 | |
10. | Jonáš Adam | ZBM0102 | 1. | 52:04 | 52:04 |
Hirš Otakar | ZBM9801 | 2. | 51:31 | 103:35 | |
Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 3. | 52:41 | 156:16 | |
11. | Křivda Tomáš | CHC9901 | 1. | 44:46 | 44:46 |
Křivda Martin | CHC9501 | 2. | 57:57 | 102:43 | |
Semrád Ladislav | CHC9701 | 3. | 54:04 | 156:47 | |
12. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | 1. | 54:34 | 54:34 |
Richtr Lukáš | TUR0204 | 2. | 51:24 | 105:58 | |
Wolf Filip | TUR9701 | 3. | 50:50 | 156:48 | |
13. | Škvor Ota | KAM9900 | 1. | 51:35 | 51:35 |
Šafka Sebastian | KAM0101 | 2. | 54:24 | 105:59 | |
Kettner Lukáš | KAM9403 | 3. | 51:30 | 157:29 | |
14. | Wolf Daniel | TUR9100 | 1. | 51:20 | 51:20 |
Schulhof Jan | TUR8900 | 2. | 52:41 | 104:01 | |
Hájek Kryštof | TUR0212 | 3. | 53:39 | 157:40 | |
15. | Luštický Martin | TUR8700 | 1. | 51:21 | 51:21 |
Fodor Petr | TUR8103 | 2. | 54:51 | 106:12 | |
Horák Patrik | TUR9502 | 3. | 51:31 | 157:43 | |
16. | Metelka Ondřej | PHK0101 | 1. | 52:10 | 52:10 |
Chvátil Šimon | PHK9908 | 2. | 56:30 | 108:40 | |
Bendák Jan | PHK9800 | 3. | 51:50 | 160:30 | |
17. | Koštejn Vít | DOK9800 | 1. | 54:38 | 54:38 |
Bílý Jakub | DOK0104 | 2. | 52:44 | 107:22 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz