Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB klasická trať 2021 – kategorie H21
- pořadatel
- KAM – OK Kamenice
- datum
- 18.-19. 9. 2021
- místo
- Pohoří (Mapy.cz)
- mapa
- Na Požárech
- ředitel závodu
- Adam Jedlička
- hlavní rozhodčí
- Petr Valášek
- stavitel trati
- Luboš Semík, Martin Škvor
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 102 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | 91:57 |
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | 92:02 |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | 95:29 |
4. | Kubát Pavel | PHK9101 | 97:03 |
5. | Petržela Jan | PHK9200 | 97:53 |
6. | Roudný Martin | LPU0002 | 101:05 |
7. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | 104:13 |
8. | Horčička Vít | TBM9919 | 105:18 |
9. | Glonek Jakub | KAM9602 | 106:01 |
10. | Kozák Osvald | TBM8201 | 106:08 |
11. | Ullmann Silvan | ZBM9810 | 108:48 |
12. | Mrázek Jan | SJC8102 | 109:29 |
13. | Procházka Jan | PGP8407 | 109:49 |
13. | Schulhof Jan | TUR8900 | 109:49 |
15. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | 111:10 |
16. | Schuster Marek | SSU9303 | 111:33 |
17. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 112:29 |
18. | Janata Martin | TJN8306 | 113:08 |
19. | Procházka David | LPU9113 | 113:26 |
20. | Melecký Martin | SSU9001 | 115:23 |
21. | Chloupek Adam | LCE9300 | 116:16 |
22. | Rollier Baptiste | PHK8200 | 116:31 |
23. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 117:02 |
24. | Poklop Martin | SSU8802 | 117:34 |
25. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | 117:50 |
26. | Prášil Marek | SJI7313 | 119:32 |
27. | Zelinka Jiří | MBM8740 | 120:08 |
28. | Palas Jan | SJC8507 | 120:53 |
29. | Fodor Petr | TUR8103 | 123:16 |
30. | Šedivý Jan | PGP8409 | 123:32 |
31. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | 84:02 |
32. | Hadač Filip | AOP9301 | 89:37 |
33. | Wolf Filip | TUR9701 | 89:50 |
34. | Vavrys Johan | LCE9302 | 92:22 |
35. | Matějů Luboš | PGP7601 | 98:14 |
36. | Müller Jonáš | KSU9906 | 98:50 |
37. | Balcar Aleš | PHK8602 | 101:09 |
38. | Sklenář Martin | AOP9501 | 101:39 |
39. | Makovský Jakub | TAP8511 | 101:47 |
40. | Cahel Marek | LCE8803 | 101:59 |
41. | Zlámal David | SJC9603 | 102:37 |
42. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | 102:38 |
43. | Tichý Radomír | SHK0000 | 103:08 |
44. | Mikel David | TZL9703 | 103:55 |
45. | Jonáš Martin | PGP9606 | 104:05 |
46. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | 104:24 |
47. | Habán Ivo | VLI7707 | 104:48 |
48. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | 104:52 |
49. | Tomanek Daniel | KSU7410 | 105:08 |
50. | Mielec Jaromír | AOP9701 | 106:11 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz