Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB sprintové štafety 2020 – kategorie DH21
- pořadatel
- LPU – OK Lokomotiva Pardubice
- datum
- 6. 9. 2020
- místo
- Pardubice - Ohrazenice (Mapy.cz)
- mapa
- Ohrazenice
- ředitel závodu
- Kamil Pipek
- hlavní rozhodčí
- Zuzana Klimplová
- stavitel trati
- Lukáš Hovorka, Petr Zvěřina
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 128 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Jirčáková Martina | LCE8951 | 1. | 14:59 | 14:59 |
Sýkora Vojtěch | LCE9801 | 2. | 13:11 | 28:10 | |
Hubáček Jonáš | LCE9501 | 3. | 13:28 | 41:38 | |
Horčičková Vendula | LCE9353 | 4. | 14:25 | 56:03 | |
2. | Novotná Tereza | PHK9255 | 1. | 14:13 | 14:13 |
Vandas Daniel | PHK9805 | 2. | 14:08 | 28:21 | |
Petržela Jan | PHK9200 | 3. | 13:45 | 42:06 | |
Kosová Denisa | PHK9150 | 4. | 14:20 | 56:26 | |
3. | Štičková Anna | SSU9651 | 1. | 14:13 | 14:13 |
Poklop Martin | SSU8802 | 2. | 14:24 | 28:37 | |
Schuster Marek | SSU9303 | 3. | 14:17 | 42:54 | |
Janošíková Tereza | SSU9953 | 4. | 14:00 | 56:54 | |
4. | Nováková Tereza | LPU9757 | 1. | 15:18 | 15:18 |
Roudný Martin | LPU0002 | 2. | 13:49 | 29:07 | |
Kubelka Tomáš | LPU9307 | 3. | 13:06 | 42:13 | |
Knapová Jana | LPU9053 | 4. | 14:46 | 56:59 | |
5. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | 1. | 14:55 | 14:55 |
Minář Marek | ZBM9444 | 2. | 13:18 | 28:13 | |
Nykodým Miloš | ZBM9005 | 3. | 13:42 | 41:55 | |
Šimková Johanka | ZBM9350 | 4. | 15:11 | 57:06 | |
6. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | 1. | 15:58 | 15:58 |
Brlica Pavel | ZBM9302 | 2. | 13:38 | 29:36 | |
Hirš Otakar | ZBM9801 | 3. | 13:30 | 43:06 | |
Odehnalová Tereza | ZBM9757 | 4. | 16:14 | 59:20 | |
7. | Bogarová Adéla | PGP9056 | 1. | 15:35 | 15:35 |
Janovský Tomáš | PGP0101 | 2. | 14:11 | 29:46 | |
Navrátil Šimon | PGP9702 | 3. | 13:49 | 43:35 | |
Sieglová Eliška | PGP9954 | 4. | 15:50 | 59:25 | |
8. | Štěrbová Daniela | PHK8951 | 1. | 15:17 | 15:17 |
Rollier Baptiste | PHK8200 | 2. | 14:00 | 29:17 | |
Kubát Pavel | PHK9101 | 3. | 13:49 | 43:06 | |
Rollier Monika | PHK8051 | 4. | 16:25 | 59:31 | |
9. | Nechanická Klára | TBM0055 | 1. | 15:20 | 15:20 |
Kligl Radim | TBM0103 | 2. | 13:54 | 29:14 | |
Adámek Filip | TBM0101 | 3. | 14:34 | 43:48 | |
Grycová Kateřina | TBM0058 | 4. | 15:53 | 59:41 | |
10. | Šístková Iveta | LPU8654 | 1. | 14:54 | 14:54 |
Kamenický Matěj | LPU9036 | 2. | 14:37 | 29:31 | |
Nožka Radek | LPU9005 | 3. | 14:49 | 44:20 | |
Peterová Jana | LPU0057 | 4. | 15:28 | 59:48 | |
11. | Vališová Martina | TBM9669 | 1. | 15:43 | 15:43 |
Horčička Vít | TBM9919 | 2. | 14:16 | 29:59 | |
Horvát Petr | TBM9437 | 3. | 14:13 | 44:12 | |
Kozáková Zdenka | TBM7952 | 4. | 15:44 | 59:56 | |
12. | Šafková Sofie | KAM0153 | 1. | 15:42 | 15:42 |
Rusý Tomáš | KAM9301 | 2. | 14:47 | 30:29 | |
Šafka Sebastian | KAM0101 | 3. | 14:09 | 44:38 | |
Doležalová Monika | KAM8851 | 4. | 15:54 | 60:32 | |
13. | Kamenická Karolína | LPM9651 | 1. | 14:51 | 14:51 |
Valeš Jiří | LPM9502 | 2. | 14:08 | 28:59 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz