Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
Ranking 2019 – kategorie H21
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 1368 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Body |
---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | 81704 |
2. | Král Vojtěch | SSU8841 | 81659 |
3. | Minář Marek | ZBM9444 | 78683 |
4. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | 78121 |
5. | Kubát Pavel | PHK9101 | 77858 |
6. | Vandas Daniel | PHK9805 | 76408 |
7. | Hájek Daniel | ZBM8919 | 76367 |
8. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | 75836 |
9. | Glonek Jakub | KAM9602 | 74943 |
10. | Procházka Jan | PGP8407 | 74586 |
11. | Křivda Tomáš | CHC9901 | 74483 |
12. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | 74245 |
13. | Rollier Baptiste | PHK8200 | 74041 |
14. | Petržela Jan | PHK9200 | 73997 |
15. | Mrázek Jan | SJC8102 | 73485 |
16. | Nožka Radek | LPU9005 | 73404 |
17. | Kozák Osvald | TBM8201 | 72296 |
18. | Brlica Pavel | ZBM9302 | 71781 |
19. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | 71743 |
20. | Horvát Petr | TBM9437 | 71691 |
21. | Schuster Marek | SSU9303 | 71571 |
22. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 71382 |
23. | Horčička Vít | TBM9919 | 71084 |
24. | Procházka David | LPU9113 | 70513 |
25. | Schulhof Jan | TUR8900 | 70489 |
26. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | 69933 |
27. | Poklop Martin | SSU8802 | 69652 |
28. | Hirš Otakar | ZBM9801 | 69618 |
29. | Rusý Tomáš | KAM9301 | 69424 |
30. | Zbranek Roman | TZL8808 | 69337 |
31. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | 69313 |
32. | Flašar Jan | PGP8610 | 69268 |
33. | Klusáček Matěj | LCE8903 | 69243 |
34. | Navrátil Šimon | PGP9702 | 69110 |
35. | Chloupek Adam | ZBM9300 | 68807 |
36. | Fencl Jonáš | LPU9902 | 68633 |
37. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 68553 |
38. | Luštický Martin | TUR8700 | 68521 |
39. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | 68499 |
40. | Bendák Jan | PHK9800 | 68253 |
41. | Prášil Marek | SJI7313 | 68186 |
42. | Wolf Daniel | TUR9100 | 68115 |
43. | Zvěřina Petr | LPU8208 | 68055 |
44. | Fürst Matouš | DOK9602 | 68003 |
45. | Smola Michal | TZL8131 | 67734 |
46. | Dragowski Kuba | TUR9003 | 67609 |
47. | Roudný Martin | LPU0002 | 67574 |
48. | Chromý Adam | TBM8841 | 66968 |
49. | Janata Martin | TJN8306 | 66827 |
50. | Kettner Lukáš | KAM9403 | 66691 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz