Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB klasická trať 2019 – kategorie H21
- pořadatel
- TJN – OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
- datum
- 21.–22. 9. 2019
- místo
- Janov nad Nisou - Hraničná (Mapy.cz)
- mapa
- Maliník Bručoun
- ředitel závodu
- Zdeněk Zuzánek
- hlavní rozhodčí
- Martin Posselt
- stavitel trati
- Dušan Novotný (s), Jan Picek (f)
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 99 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | 106:28 |
2. | Kubát Pavel | PHK9101 | 109:43 |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | 110:53 |
4. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | 113:52 |
5. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | 117:31 |
6. | Minář Marek | ZBM9444 | 120:40 |
7. | Schulhof Jan | TUR8900 | 121:48 |
8. | Hájek Daniel | ZBM8919 | 122:30 |
9. | Kolovský František | LPM9202 | 124:16 |
10. | Petržela Jan | PHK9200 | 125:58 |
11. | Procházka Jan | PGP8407 | 126:02 |
12. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | 126:40 |
13. | Kozák Osvald | TBM8201 | 128:22 |
14. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 130:54 |
15. | Mrázek Jan | SJC8102 | 131:37 |
16. | Vandas Daniel | PHK9805 | 131:38 |
17. | Flašar Jan | PGP8610 | 131:40 |
18. | Schuster Marek | SSU9303 | 135:57 |
19. | Fürst Matouš | DOK9602 | 136:06 |
20. | Vavrys Johan | LCE9302 | 136:30 |
21. | Rusý Tomáš | KAM9301 | 137:03 |
22. | Luštický Martin | TUR8700 | 139:06 |
23. | Horvát Petr | TBM9437 | 141:00 |
24. | Procházka David | LPU9113 | 142:41 |
25. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | 149:57 |
26. | Poklop Martin | SSU8802 | 153:05 |
27. | Zbranek Roman | TZL8808 | 155:13 |
28. | Smola Michal | TZL8131 | 160:55 |
29. | Glonek Jakub | KAM9602 | 105:55 |
30. | Bouchal Jiří | VPM8449 | 107:41 |
31. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | 107:57 |
32. | Klusáček Jan | ZBM9301 | 108:03 |
33. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | 109:51 |
34. | Melecký Martin | AOP9001 | 111:54 |
35. | Brlica Pavel | ZBM9302 | 112:27 |
36. | Škoda Jakub | DOK8800 | 114:08 |
37. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 114:58 |
38. | Zvěřina Petr | LPU8208 | 115:29 |
39. | Semík Ondřej | KAM9401 | 115:40 |
40. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | 117:49 |
41. | Hadač Filip | AOP9301 | 118:43 |
42. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | 121:06 |
43. | Bořil Jan | SJI9700 | 121:20 |
44. | Šedivý Jan | PGP8409 | 121:39 |
45. | Holas Štěpán | SJC8702 | 122:17 |
46. | Udržal Tomáš | LPU8002 | 122:30 |
47. | Habán Ivo | VLI7707 | 122:50 |
48. | Beneš Jan | SJC8703 | 124:36 |
49. | Koštejn Vít | DOK9800 | 132:25 |
50. | Pešek Ondřej | CHC8502 | 133:27 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz