Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB družstva 2018 – kategorie DH21
- pořadatel
- EKP – VŠTJ Ekonom Praha
- datum
- 14. 10. 2018
- místo
- Krajníčko (Mapy.cz)
- mapa
- Paníhájek
- ředitel závodu
- Jan Pecka
- stavitel trati
- Radim Ondráček
- poznámka
- + OOB TJ Sokol Pražák
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 364 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | 1. | 46:42 | 46:42 |
Štěrbová Daniela | PHK8951 | 2. | 41:56 | 88:38 | |
Bendák Jan | PHK9800 | 3. | 33:46 | 122:24 | |
Chaloupská Barbora | PHK9951 | 4. | 35:25 | 157:49 | |
Kubát Pavel | PHK9101 | 5. | 47:27 | 205:16 | |
Kosová Denisa | PHK9150 | 6. | 38:06 | 243:22 | |
Petržela Jan | PHK9200 | 7. | 42:19 | 285:41 | |
2. | Hirš Otakar | ZBM9801 | 1. | 45:15 | 45:15 |
Hiklová Natalia | ZBM8350 | 2. | 40:47 | 86:02 | |
Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | 3. | 33:28 | 119:30 | |
Hlavová Jindra | ZBM8989 | 4. | 38:26 | 157:56 | |
Hájek Daniel | ZBM8919 | 5. | 46:45 | 204:41 | |
Indráková Adéla | ZBM9153 | 6. | 38:10 | 242:51 | |
Nykodým Miloš | ZBM9005 | 7. | 45:39 | 288:30 | |
3. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 1. | 45:54 | 45:54 |
Zvěřinová Martina | LPU8357 | 2. | 40:40 | 86:34 | |
Procházka David | LPU9113 | 3. | 33:02 | 119:36 | |
Knapová Lenka | LPU9351 | 4. | 36:58 | 156:34 | |
Kubelka Tomáš | LPU9307 | 5. | 49:50 | 206:24 | |
Knapová Jana | LPU9053 | 6. | 36:12 | 242:36 | |
Nožka Radek | LPU9005 | 7. | 46:50 | 289:26 | |
4. | Schuster Marek | SSU9303 | 1. | 46:32 | 46:32 |
Štičková Anna | SSU9651 | 2. | 39:33 | 86:05 | |
Král Václav | SSU8243 | 3. | 35:57 | 122:02 | |
Poklopová Lenka | SSU8952 | 4. | 37:34 | 159:36 | |
Poklop Martin | SSU8802 | 5. | 49:08 | 208:44 | |
Janošíková Tereza | SSU9953 | 6. | 39:27 | 248:11 | |
Král Vojtěch | SSU8841 | 7. | 44:33 | 292:44 | |
5. | Flašar Jan | PGP8610 | 1. | 46:22 | 46:22 |
Tichovská Martina | PGP8658 | 2. | 43:12 | 89:34 | |
Šedivý Jan | PGP8409 | 3. | 33:05 | 122:39 | |
Sieglová Eliška | PGP9954 | 4. | 40:53 | 163:32 | |
Navrátil Šimon | PGP9702 | 5. | 50:29 | 214:01 | |
Bogarová Adéla | PGP9056 | 6. | 39:40 | 253:41 | |
Procházka Jan | PGP8407 | 7. | 45:01 | 298:42 | |
6. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | 1. | 46:50 | 46:50 |
Čermáková Magdalena | LCE9155 | 2. | 42:49 | 89:39 | |
Klusáček Matěj | LCE8903 | 3. | 34:31 | 124:10 | |
Sklenářová Radka | LCE9250 | 4. | 39:45 | 163:55 | |
Wolowczyk Krzysztof | LCE9502 | 5. | 53:14 | 217:09 | |
Horčičková Vendula | LCE9353 | 6. | 38:09 | 255:18 | |
Sýkora Vojtěch | LCE9801 | 7. | 46:09 | 301:27 | |
7. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | 1. | 46:16 | 46:16 |
Kabáthová Eva | ZBM8966 | 2. | 41:27 | 87:43 | |
Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 3. | 36:07 | 123:50 | |
Zháňalová Barbora | ZBM9354 | 4. | 35:47 | 159:37 | |
Brlica Pavel | ZBM9302 | 5. | 51:19 | 210:56 | |
Odehnalová Tereza | ZBM9757 | 6. | 46:35 | 257:31 | |
Chloupek Adam | ZBM9300 | 7. | 47:37 | 305:08 | |
8. | Rusý Tomáš | KAM9301 | 1. | 49:57 | 49:57 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz