Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB sprintové štafety 2016 – kategorie DH18
- pořadatel
- LCE – OOB TJ Slovan Luhačovice
- datum
- 8. 5. 2016
- místo
- Uherský Brod (Mapy.cz)
- mapa
- Máj
- ředitel závodu
- Vít Kunčar
- hlavní rozhodčí
- Libor Slezák
- stavitel trati
- Marek Cahel
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 128 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Cych Agnieszka | PHK9966 | 1. | 13:24 | 13:24 |
Bendák Jan | PHK9800 | 2. | 13:52 | 27:16 | |
Chaloupská Barbora | PHK9951 | 3. | 13:32 | 40:48 | |
Vandas Daniel | PHK9805 | 4. | 13:54 | 54:42 | |
2. | Pilcová Sabina | JPV9898 | 1. | 14:33 | 14:33 |
Kočí Josef | JPV9824 | 2. | 14:39 | 29:12 | |
Janošíková Tereza | UOL9950 | 3. | 11:46 | 40:58 | |
Vystavěl Ondřej | JPV9807 | 4. | 14:14 | 55:12 | |
3. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | 1. | 14:21 | 14:21 |
Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | 2. | 14:08 | 28:29 | |
Firešová Markéta | ZBM9951 | 3. | 13:28 | 41:57 | |
Hirš Otakar | ZBM9801 | 4. | 14:40 | 56:37 | |
4. | Kopecká Anna | LPU9958 | 1. | 13:29 | 13:29 |
Volák Ondřej | LPU0010 | 2. | 15:18 | 28:47 | |
Rückerová Šárka | HOR0050 | 3. | 13:10 | 41:57 | |
Rusin Jan | LPU0008 | 4. | 14:56 | 56:53 | |
5. | Šmelíková Tereza | LCE9952 | 1. | 14:11 | 14:11 |
Černocký Libor | LCE9803 | 2. | 14:32 | 28:43 | |
Hanousková Renata | LCE9852 | 3. | 15:52 | 44:35 | |
Sýkora Vojtěch | LCE9801 | 4. | 13:51 | 58:26 | |
6. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | 1. | 14:05 | 14:05 |
Chvátil Šimon | PHK9908 | 2. | 15:07 | 29:12 | |
Vandasová Adéla | PHK0255 | 3. | 15:21 | 44:33 | |
Kavalír Jáchym | PHK9901 | 4. | 14:48 | 59:21 | |
7. | Thýnová Nikola | SHK0051 | 1. | 14:14 | 14:14 |
Gebrt Jan | SHK9801 | 2. | 16:34 | 30:48 | |
Malinová Apolena | SHK9952 | 3. | 13:38 | 44:26 | |
Pek Daniel | SHK9803 | 4. | 15:03 | 59:29 | |
8. | Kalenská Dominika | STH9958 | 1. | 14:26 | 14:26 |
Grebík Radim | ASU0101 | 2. | 16:02 | 30:28 | |
Plhalová Šárka | ASU0097 | 3. | 15:06 | 45:34 | |
Sláma Dušan | ASU9843 | 4. | 13:57 | 59:31 | |
9. | Semrádová Jana | CHC9951 | 1. | 14:43 | 14:43 |
Okarma Jacek | CHC9803 | 2. | 14:33 | 29:16 | |
Chaloupková Kateřina | CHC0051 | 3. | 15:59 | 45:15 | |
Křivda Tomáš | CHC9901 | 4. | 14:19 | 59:34 | |
10. | Peterová Jana | LPU0057 | 1. | 14:28 | 14:28 |
Roudný Martin | LPU0002 | 2. | 15:08 | 29:36 | |
Waňková Martina | LPU9959 | 3. | 15:35 | 45:11 | |
Fencl Jonáš | LPU9902 | 4. | 14:28 | 59:39 | |
11. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | 1. | 14:18 | 14:18 |
Zalaba Tomáš | SJC0101 | 2. | 16:31 | 30:49 | |
Kochová Anna | SJC0153 | 3. | 13:25 | 44:14 | |
Doležal Vít | SJC9802 | 4. | 15:27 | 59:41 | |
12. | Nechanická Klára | OSN0050 | 1. | 14:06 | 14:06 |
Nechanický Jan | OSN0200 | 2. | 16:20 | 30:26 | |
Hojná Eliška | SJH0052 | 3. | 13:51 | 44:17 | |
Mareček Šimon | OSN0201 | 4. | 16:20 | 60:37 | |
13. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | 1. | 14:10 | 14:10 |
Holesz Sebastian | TRI9902 | 2. | 16:51 | 31:01 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz