Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB štafety 2016 – kategorie H18
- pořadatel
- BOR – OK Jiskra Nový Bor
- datum
- 8. 10. 2016
- místo
- Dolní Prysk (Mapy.cz)
- mapa
- Šenovský vrch
- ředitel závodu
- Miroslav Beránek
- hlavní rozhodčí
- Tomáš Vácha
- stavitel trati
- Petr Karvánek
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 96 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | 1. | 38:50 | 38:50 |
Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | 2. | 39:05 | 77:55 | |
Hirš Otakar | ZBM9801 | 3. | 37:35 | 115:30 | |
2. | Bendák Jan | PHK9800 | 1. | 38:41 | 38:41 |
Starý Ondřej | VRL9802 | 2. | 43:36 | 82:17 | |
Vandas Daniel | PHK9805 | 3. | 35:00 | 117:17 | |
3. | Černocký Libor | LCE9803 | 1. | 40:01 | 40:01 |
Vopařil Jan | LCE9911 | 2. | 42:28 | 82:29 | |
Sýkora Vojtěch | LCE9801 | 3. | 34:58 | 117:27 | |
4. | Horčička Vít | STE99 | 1. | 40:44 | 40:44 |
Jirka Mikuláš | STE0000 | 2. | 41:38 | 82:22 | |
Bořánek Michal | STE0007 | 3. | 39:33 | 121:55 | |
5. | Kočí Josef | JPV9824 | 1. | 44:00 | 44:00 |
Vystavěl Ondřej | JPV9807 | 2. | 40:24 | 84:24 | |
Pryjma Fryderyk | JPV9803 | 3. | 39:48 | 124:12 | |
6. | Gebrt Jan | SHK9801 | 1. | 41:26 | 41:26 |
Pek Daniel | SHK9803 | 2. | 42:21 | 83:47 | |
Biederman Marcin | SHK9805 | 3. | 41:06 | 124:53 | |
7. | Roudný Martin | LPU0002 | 1. | 41:08 | 41:08 |
Volák Ondřej | LPU0010 | 2. | 40:41 | 81:49 | |
Fencl Jonáš | LPU9902 | 3. | 46:46 | 128:35 | |
8. | Křivda Tomáš | CHC9901 | 1. | 38:46 | 38:46 |
Okarma Jacek | CHC9803 | 2. | 45:39 | 84:25 | |
Švadlena Michal | CHC0101 | 3. | 44:14 | 128:39 | |
9. | Gajda Jan | KAM0105 | 1. | 42:26 | 42:26 |
Škvor Ota | KAM9900 | 2. | 45:23 | 87:49 | |
Hausenblas Šimon | KAM9803 | 3. | 44:36 | 132:25 | |
10. | Chvátil Šimon | PHK9908 | 1. | 45:47 | 45:47 |
Metelka Ondřej | PHK0101 | 2. | 43:13 | 89:00 | |
Kavalír Jáchym | PHK9901 | 3. | 44:02 | 133:02 | |
11. | Filipek Sebastian | TRI0002 | 1. | 38:46 | 38:46 |
Cienciala Jan | TRI9801 | 2. | 45:42 | 84:28 | |
Holesz Sebastian | TRI9902 | 3. | 50:05 | 134:33 | |
12. | Nagy Josef | TJN0006 | 1. | 41:51 | 41:51 |
Novák Filip | TJN9801 | 2. | 46:15 | 88:06 | |
Janeček Mirek | TJN9804 | 3. | 46:47 | 134:53 | |
13. | Matoušek Matěj | KSU0005 | 1. | 49:28 | 49:28 |
Šrámek Ondřej | KSU9909 | 2. | 42:48 | 92:16 | |
Müller Jonáš | KSU9906 | 3. | 46:50 | 139:06 | |
14. | Čech Petr | SJI0001 | 1. | 44:59 | 44:59 |
Šenkýř Matěj | SJI9902 | 2. | 47:34 | 92:33 | |
Kafka Matěj | SJI9903 | 3. | 47:22 | 139:55 | |
15. | Pavlovec Dan | BOR0001 | 1. | 42:34 | 42:34 |
Kašpar Ludvík | BOR9805 | 2. | 56:26 | 99:00 | |
Koštejn Vít | BOR98 | 3. | 41:46 | 140:46 | |
16. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | 1. | 43:54 | 43:54 |
Melichar Petr | LLI0001 | 2. | 40:35 | 84:29 | |
Matějka Lukáš | LLI9802 | 3. | 56:42 | 141:11 | |
17. | Synek Antonín | DOK0001 | 1. | 49:04 | 49:04 |
Thoř Tomáš | TUR9904 | 2. | 45:50 | 94:54 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz