Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB krátká trať 2016 – kategorie H21
- pořadatel
- PGP – SK Praga
- datum
- 25.–26. 6. 2016
- místo
- Hojná Voda (Mapy.cz)
- mapa
- Napoleonova hlava
- ředitel závodu
- Luboš Matějů
- hlavní rozhodčí
- Ondřej Sysel
- stavitel trati
- Jan Procházka
- odkazy
- webové stránky, ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 127 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | 37:22 |
2. | Petržela Jan | PHK9200 | 38:35 |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | 38:40 |
4. | Hájek Daniel | ZBM8919 | 38:45 |
5. | Šedivý Jan | PGP8409 | 39:32 |
6. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | 42:08 |
7. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | 42:24 |
8. | Baier Martin | TUR7603 | 42:50 |
9. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | 44:03 |
10. | Minář Marek | ASU9444 | 44:15 |
11. | Škoda Jakub | VLI8800 | 44:30 |
12. | Udržal Tomáš | LPU8002 | 44:46 |
13. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | 45:20 |
14. | Janata Martin | DKP8306 | 45:30 |
15. | Chloupek Adam | ZBM9300 | 45:32 |
16. | Horák Patrik | TUR9502 | 45:33 |
17. | Smola Michal | TZL8131 | 45:53 |
18. | Horvát Petr | ASU9447 | 45:55 |
19. | Prášil Marek | SJI7313 | 45:57 |
20. | Zbranek Roman | ASU8808 | 46:37 |
21. | Kolovský František | LPM9202 | 46:56 |
22. | Kozák Osvald | TBM8201 | 49:14 |
23. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | 49:26 |
24. | Horyna Roman | LCE7602 | 49:36 |
25. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 51:08 |
26. | Pavlovec Jan | BOR9503 | 51:11 |
27. | Kazda Ondřej | SJC8202 | 51:31 |
28. | Kettner Lukáš | KAM9403 | 51:39 |
29. | Malý Aleš | JIL8702 | 53:22 |
30. | Brlica Pavel | ZBM9302 | 55:14 |
31. | Záveský Filip | LPU9306 | 59:38 |
32. | Nožka Radek | LPU9005 | 41:05 |
33. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | 42:24 |
34. | Argaláš Michal | TRI9301 | 43:04 |
35. | Procházka David | LPU9113 | 43:13 |
36. | Losman Petr | PHK7901 | 43:36 |
37. | Kantor Ondřej | TRI9103 | 43:36 |
38. | Nečas Jiří | TZL9101 | 43:48 |
39. | Hradec Pavel | TUR8801 | 44:15 |
40. | Makovský Jakub | TAP8511 | 44:24 |
41. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | 44:31 |
42. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | 44:33 |
43. | Perůtka Jan | LCE8801 | 44:43 |
44. | Hepner David | SHK7601 | 45:03 |
45. | Komanec Václav | SHK8406 | 45:27 |
46. | Melecký Martin | AOP9001 | 45:34 |
47. | Fodor Petr | TUR8103 | 45:37 |
48. | Fučík Karel | VBM7246 | 46:29 |
49. | Ondráček Radim | EKP7414 | 46:32 |
50. | Ehl Jiří | TBM7701 | 47:06 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz