Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB štafety 2013 – kategorie H21
- pořadatel
- TJN – OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
- datum
- 28. 9. 2013
- místo
- Mšeno nad Nisou - Břízky (Mapy.cz)
- mapa
- Břízky západ
- ředitel závodu
- Zdeněk Zuzánek
- hlavní rozhodčí
- Přemek Škoda
- stavitel trati
- Jan Picek, Dušan Novotný, Zdeněk Zuzánek
- odkazy
- ORIS
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 146 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Flašar Jan | PGP8610 | 1. | 49:38 | 49:38 |
Procházka Jan | PGP8407 | 2. | 38:15 | 87:53 | |
Šedivý Jan | PGP8409 | 3. | 42:07 | 130:00 | |
2. | Chloupek Adam | ZBM9300 | 1. | 45:44 | 45:44 |
Nykodým Miloš | ZBM9005 | 2. | 39:34 | 85:18 | |
Chromý Adam | ZBM8841 | 3. | 44:52 | 130:10 | |
3. | Kazda Ondřej | SJC8202 | 1. | 48:15 | 48:15 |
Mrázek Jan | SJC8102 | 2. | 41:07 | 89:22 | |
Kodeda Štěpán | SJC8818 | 3. | 42:34 | 131:56 | |
4. | Baier Martin | TUR7603 | 1. | 46:49 | 46:49 |
Hradec Pavel | TUR8801 | 2. | 42:11 | 89:00 | |
Dlabaja Tomáš | TUR8303 | 3. | 43:35 | 132:35 | |
5. | Losman Petr | PHK7901 | 1. | 46:51 | 46:51 |
Kamenický Jakub | PHK9104 | 2. | 42:14 | 89:05 | |
Kubát Pavel | PHK9101 | 3. | 43:45 | 132:50 | |
6. | Poklop Martin | SSU8802 | 1. | 45:59 | 45:59 |
Král Václav | SSU8243 | 2. | 45:31 | 91:30 | |
Král Vojtěch | SSU8841 | 3. | 41:54 | 133:24 | |
7. | Navrátil Boris | AOP9202 | 1. | 46:04 | 46:04 |
Schuster Marek | AOP9303 | 2. | 39:59 | 86:03 | |
Hadač Filip | AOP9301 | 3. | 47:31 | 133:34 | |
8. | Procházka David | LPU9113 | 1. | 48:26 | 48:26 |
Nožka Radek | LPU9005 | 2. | 39:53 | 88:19 | |
Udržal Tomáš | LPU8002 | 3. | 47:46 | 136:05 | |
9. | Perůtka Jan | LCE8801 | 1. | 46:41 | 46:41 |
Vavrys Johan | LCE9302 | 2. | 45:04 | 91:45 | |
10. | Brlica Pavel | ZBM9302 | 1. | 46:54 | 46:54 |
Bravený Vít | ZBM9102 | 2. | 43:48 | 90:42 | |
Hájek Daniel | ZBM8919 | 3. | 46:06 | 136:48 | |
11. | Hepner David | SHK7601 | 1. | 48:29 | 48:29 |
Komanec Václav | SHK8406 | 2. | 43:33 | 92:02 | |
Jedlička Michal | SHK7309 | 3. | 47:19 | 139:21 | |
12. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 1. | 48:21 | 48:21 |
Zvěřina Petr | LPU8208 | 2. | 42:25 | 90:46 | |
Grundmann Jan | LPU9410 | 3. | 51:31 | 142:17 | |
13. | Hrobař Štěpán | ASU9106 | 1. | 50:23 | 50:23 |
Horvát Petr | ASU9447 | 2. | 45:27 | 95:50 | |
Minář Marek | ASU9444 | 3. | 48:16 | 144:06 | |
14. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | 1. | 46:48 | 46:48 |
Lučan Vladimír | LPU7710 | 2. | 45:28 | 92:16 | |
Hovorka Lukáš | LPU9001 | 3. | 53:05 | 145:21 | |
15. | Smola Michal | TZL8131 | 1. | 49:40 | 49:40 |
Přibyl Bronislav | TZL8603 | 2. | 44:43 | 94:23 | |
Dlabaja Štěpán | TZL8508 | 3. | 51:05 | 145:28 | |
16. | Kolín Jan | DKP7701 | 1. | 51:12 | 51:12 |
Mrázek Jiří | DKP7911 | 2. | 47:41 | 98:53 | |
Janata Martin | DKP8306 | 3. | 47:44 | 146:37 | |
17. | Holas Ondřej | TUR8501 | 1. | 53:04 | 53:04 |
Váňa Martin | TUR8401 | 2. | 45:37 | 98:41 | |
Oma Jakub | TUR8002 | 3. | 49:05 | 147:46 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz