Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB klasická trať 2012 – kategorie H21
- pořadatel
- PHK – OK 99 Hradec Králové
- datum
- 28.–29. 9. 2012
- místo
- Olešnice - Mlýnice (Mapy.cz)
- mapa
- Kost
- ředitel závodu
- Milan Novotný
- hlavní rozhodčí
- Petr Vítek
- stavitel trati
- Tomáš Zakouřil, Václav Zakouřil
- poznámka
- + SOK Turnov
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 126 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Procházka Jan | PGP8407 | 90:21 |
2. | Šedivý Jan | PGP8409 | 90:47 |
3. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | 90:54 |
4. | Chromý Adam | ZBM8841 | 93:01 |
5. | Král Vojtěch | SSU8841 | 95:18 |
6. | Kodeda Štěpán | SJC8818 | 97:07 |
7. | Smola Michal | TZL8131 | 99:20 |
8. | Mrázek Jan | SCP8102 | 99:43 |
9. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | 102:00 |
10. | Janata Martin | DKP8306 | 103:08 |
11. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | 104:06 |
12. | Horáček Michal | VLI7700 | 104:26 |
13. | Fučík Karel | VBM7246 | 106:50 |
14. | Vlček Martin | TUR8702 | 107:12 |
15. | Losman Petr | PHK7901 | 107:21 |
16. | Hájek Daniel | ZBM8919 | 107:42 |
17. | Hanslian David | LCE7835 | 108:04 |
18. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | 108:05 |
19. | Prášil Marek | TTR7301 | 108:45 |
20. | Cahel Marek | LCE8803 | 108:51 |
21. | Kozák Osvald | TBM8201 | 110:09 |
22. | Flašar Jan | PGP8610 | 110:11 |
23. | Udržal Tomáš | LPU8002 | 110:40 |
23. | Klusáček Matěj | TTR8901 | 110:40 |
25. | Škoda Jakub | VLI8800 | 111:09 |
26. | Šidla Jan | TZL6808 | 112:00 |
27. | Zbranek Roman | ASU8808 | 115:24 |
28. | Kubát Pavel | PHK9101 | 126:19 |
29. | Hradec Pavel | TUR8801 | 75:06 |
30. | Nožka Radek | LPU9005 | 75:12 |
31. | Procházka David | LPU9113 | 77:23 |
32. | Fodor Petr | TUR8103 | 77:46 |
33. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | 78:10 |
34. | Horyna Roman | LCE7602 | 78:23 |
35. | Procházka Pavel | PGP9002 | 78:31 |
36. | Oma Jakub | TUR8002 | 78:46 |
37. | Lučan Vladimír | LPU7710 | 79:27 |
38. | Váňa Martin | TUR8401 | 81:05 |
39. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | 81:19 |
40. | Zvěřina Petr | LPU8208 | 81:24 |
41. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | 81:35 |
42. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | 82:20 |
43. | Klapal Jan | LPU9006 | 83:10 |
44. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | 83:25 |
45. | Kovář Miroslav | SCP8103 | 83:48 |
46. | Pospíšil Vít | SCP6800 | 83:49 |
47. | Král Václav | SSU8243 | 84:21 |
48. | Jirásek Michal | SHK8901 | 84:47 |
49. | Ondráček Radim | EKP7414 | 85:55 |
50. | Habán Ivo | VLI7707 | 86:01 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz