Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB družstva 2011 – kategorie DH21
- pořadatel
- KSU – Klub vytrvalostních sportů Šumperk
- datum
- 9. 10. 2011
- místo
- Pavlov - hájenka Střítež (Mapy.cz)
- mapa
- Bystrouška
- ředitel závodu
- Pavel Paloncý
- hlavní rozhodčí
- Jakub Halama
- stavitel trati
- Petr Turczer, Jaromír Šrámek
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
- DH18
- DH21
Nalezeno 392 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Baier Martin | TUR7601 | 1. | 55:43 | 55:43 |
Krafková Lucie | TUR8650 | 2. | 44:10 | 99:53 | |
Fodor Petr | TUR8103 | 3. | 40:35 | 140:28 | |
Rufferová Iva | TUR8354 | 4. | 33:38 | 174:06 | |
Hradec Pavel | TUR8801 | 5. | 32:17 | 206:23 | |
Gomzyk Omová Michaela | TUR8153 | 6. | 40:06 | 246:29 | |
Dlabaja Tomáš | TUR8308 | 7. | 50:07 | 296:36 | |
2. | Hájek Daniel | ZBM8919 | 1. | 57:28 | 57:28 |
Indráková Adéla | ZBM9153 | 2. | 46:27 | 103:55 | |
Palas Jan | ZBM8507 | 3. | 42:04 | 145:59 | |
Kabáthová Eva | ZBM8966 | 4. | 35:06 | 181:05 | |
Nykodým Miloš | ZBM9005 | 5. | 32:16 | 213:21 | |
Hlavová Hana | ZBM8888 | 6. | 41:52 | 255:13 | |
Chromý Adam | ZBM8841 | 7. | 49:34 | 304:47 | |
3. | Udržal Tomáš | LPU8002 | 1. | 56:45 | 56:45 |
Knapová Jana | LPU9053 | 2. | 43:17 | 100:02 | |
Zvěřina Petr | LPU8208 | 3. | 44:21 | 144:23 | |
Zvěřinová Martina | LPU8357 | 4. | 33:50 | 178:13 | |
Štěrba Zbyněk | LPU8304 | 5. | 35:16 | 213:29 | |
Duchová Iveta | LPU8654 | 6. | 38:51 | 252:20 | |
Nožka Radek | LPU9005 | 7. | 54:48 | 307:08 | |
4. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 1. | 56:56 | 56:56 |
Fenclová Marta | LPU7667 | 2. | 43:50 | 100:46 | |
Procházka David | LPU9113 | 3. | 41:48 | 142:34 | |
Przyczková Michaela | LPU8499 | 4. | 33:49 | 176:23 | |
Hovorka Lukáš | LPU9001 | 5. | 34:46 | 211:09 | |
Škodová Petra | LPU8359 | 6. | 43:55 | 255:04 | |
Hovorka Jan | LPU7907 | 7. | 57:33 | 312:37 | |
5. | Panchártek Jan | PHK8802 | 1. | 55:21 | 55:21 |
Kosová Denisa | PHK9150 | 2. | 41:30 | 96:51 | |
Losman Petr | PHK7901 | 3. | 41:44 | 138:35 | |
Doležalová Vendula | PHK8752 | 4. | 49:10 | 187:45 | |
Rollier Baptiste | PHK8200 | 5. | 30:43 | 218:28 | |
Topinková Monika | PHK8051 | 6. | 42:43 | 261:11 | |
Kubát Pavel | PHK9101 | 7. | 51:53 | 313:04 | |
6. | Hepner David | SHK7601 | 1. | 57:08 | 57:08 |
Mechlová Lenka | SHK9051 | 2. | 45:53 | 103:01 | |
Jedlička Michal | SHK7309 | 3. | 41:18 | 144:19 | |
Teplá Karolína | SHK9251 | 4. | 43:09 | 187:28 | |
Jirásek Michal | SHK8901 | 5. | 34:57 | 222:25 | |
Jedličková Zuzana | SHK8150 | 6. | 41:08 | 263:33 | |
Šmehlík Eduard | SHK8702 | 7. | 50:46 | 314:19 | |
7. | Bukovac Pavol | ZBM8101 | 1. | 55:50 | 55:50 |
Hlavová Jindra | ZBM8989 | 2. | 45:05 | 100:55 | |
Klusáček Matěj | ZBM8923 | 3. | 40:22 | 141:17 | |
Gebauerová Jana | ZBM7951 | 4. | 38:50 | 180:07 | |
Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | 5. | 34:26 | 214:33 | |
Mádlová Věra | ZBM8951 | 6. | 44:36 | 259:09 | |
Bialožyt Michal | ZBM8707 | 7. | 60:16 | 319:25 | |
8. | Procházka Pavel | PGP9002 | 1. | 54:41 | 54:41 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz