Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB sprint 2011 – kategorie H21
- pořadatel
- KON – KOB Konice
- datum
- 2. 9. 2011
- místo
- Boskovice (Mapy.cz)
- mapa
- Boskovice
- ředitel závodu
- Jaroslav Komínek
- hlavní rozhodčí
- Dušan Vystavěl
- stavitel trati
- Daniel Vláčil
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 122 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | 15:40 |
2. | Procházka Jan | PGP8407 | 15:51 |
3. | Šedivý Jan | PGP8409 | 15:53 |
4. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | 15:54 |
5. | Mrázek Jan | SCP8102 | 16:07 |
6. | Hradec Pavel | TUR8801 | 16:13 |
7. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | 16:20 |
8. | Poklop Martin | SSU8802 | 16:27 |
9. | Holas Štěpán | SJC8702 | 16:34 |
10. | Král Vojtěch | SSU8841 | 16:40 |
11. | Krajčík Michal | TKE8704 | 16:42 |
12. | Krueger Robert | GER | 16:44 |
13. | Zbranek Roman | ASU8808 | 16:56 |
14. | Hájek Daniel | ZBM8919 | 17:01 |
15. | Flašar Jan | PGP8610 | 17:03 |
16. | Cahel Marek | LCE8803 | 17:04 |
17. | Losman Petr | PHK7901 | 17:05 |
18. | Palas Jan | ZBM8507 | 17:21 |
19. | Janata Martin | DKP8306 | 17:24 |
20. | Procházka Pavel | PGP9002 | 17:29 |
21. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | 17:32 |
22. | Škoda Jakub | VLI8800 | 17:49 |
23. | Zvěřina Petr | LPU8208 | 17:50 |
24. | Simkovics Erik Nilsson | AUT | 17:51 |
25. | Zháňal Jan | ZBM8721 | 17:58 |
26. | Makovský Jakub | TAP8511 | 18:01 |
27. | Hepner David | SHK7601 | 18:07 |
28. | Komanec Václav | SHK8406 | 18:13 |
29. | Nožka Radek | LPU9005 | 18:19 |
30. | Hovorka Jan | LPU7907 | 18:27 |
31. | Prášil Marek | SJI7313 | 18:30 |
32. | Suslov Sergej | VLI8801 | 18:47 |
33. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 14:57 |
34. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | 15:06 |
35. | Panchártek Jan | PHK8802 | 15:08 |
36. | Procházka Jan | PGP8206 | 15:19 |
37. | Lenner Miroslav | LPU8605 | 15:19 |
38. | Kobr Tomáš | TJN8901 | 15:29 |
39. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | 15:32 |
40. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | 15:35 |
41. | Stehlík Martin | ZBM8503 | 15:42 |
42. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | 15:44 |
43. | Ondráček Radim | EKP7414 | 15:50 |
44. | Henek Vladan | VBM8002 | 15:51 |
45. | Kovář Miroslav | SCP8103 | 15:53 |
46. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | 15:54 |
47. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | 15:55 |
48. | Váňa Martin | TUR8401 | 15:58 |
49. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | 16:01 |
50. | Rychlý Pavel | OOP8505 | 16:01 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz