Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB dlouhá trať 2007 – kategorie H21
- pořadatel
- FSP – VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
- datum
- 14. 4. 2007
- místo
- Dolní Hbity - Jelence (Mapy.cz)
- mapa
- Kolotoč
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 50 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Smola Michal | TZL8131 | 142:54 |
2. | Kozák Osvald | TBM8201 | 155:01 |
3. | Šedivý Jan | PGP8409 | 159:06 |
4. | Mareš Martin | BOR6501 | 162:45 |
5. | Hubáček Josef | LCE6127 | 164:41 |
6. | Heczko Robert | VLI7801 | 168:14 |
7. | Krejčík Jiří | TZL8301 | 169:22 |
8. | Henych Petr | VLI6001 | 171:34 |
9. | Zvěřina Petr | PHK8204 | 173:02 |
10. | Procházka Jan | DKP8201 | 174:07 |
11. | Šurgan Štefan | TUR7900 | 174:23 |
12. | Ondráček Radim | EKP7414 | 174:32 |
13. | Udržal Tomáš | TBM8002 | 175:15 |
14. | Hepner David | SHK7601 | 175:17 |
15. | Král Václav | SSU8243 | 175:38 |
16. | Bořánek Petr | VSP7000 | 177:10 |
17. | Černý Michal | PHK8005 | 177:15 |
18. | Kovář Miroslav | SCP8103 | 178:17 |
19. | Seidl Miroslav | EKP7402 | 179:04 |
20. | Bukovác Maroš | ZBM7605 | 181:23 |
21. | Mrázek Jiří | DKP7911 | 182:22 |
22. | Halama Jakub | KSU7940 | 183:09 |
23. | Hora Vojtěch | PGP8301 | 186:11 |
24. | Janovský Tomáš | PGP6401 | 187:22 |
25. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | 191:02 |
26. | Matějů Michal | VSP7700 | 191:50 |
27. | Tesař Pavel | PGP7708 | 192:16 |
28. | Balcar Aleš | PHK8602 | 195:47 |
29. | Čech Radovan | TBM7835 | 197:34 |
30. | Rambousek Karel | BSO7907 | 205:51 |
31. | Vítek Tomáš | PHK7702 | 207:21 |
32. | Matras Tomáš | CHT8001 | 208:50 |
33. | Procházka Tomáš | DKP8200 | 209:12 |
34. | Sysel Ondřej | PGP8302 | 209:39 |
35. | Pašek František | DKP7600 | 212:05 |
36. | Kopáček Jan | CHT8510 | 215:21 |
37. | Pešek Ondřej | CHC8502 | 217:07 |
38. | Potštejnský Jan | SRK7807 | 217:45 |
39. | Flašar Jan | VSP8612 | 219:43 |
40. | Kafka Miloš | LPU8608 | 226:14 |
41. | Doucha Jiří | SNA7105 | 231:46 |
42. | Starosta Pavel | VIZ7938 | 235:52 |
43. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | 236:34 |
Kolařík Tomáš | BOR7809 | DISK | |
Janata Martin | DKP8306 | DISK | |
Mrázek Jan | SCP8102 | DISK | |
Paclík Roman | SHK7801 | DISK | |
Weiner Jakub | SHK7911 | DISK | |
Švihovský Jaromír | SJC8005 | DISK | |
Kazda Ondřej | SJC8202 | DISK |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz