Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB štafety 2001 – kategorie H21
- pořadatel
- JHB – TJ Jiskra Havlíčkův Brod
- datum
- 29. 9. 2001
- místo
- Lipnice nad Sázavou (Mapy.cz)
- mapa
- Lipnice
- ředitel závodu
- Miloslav Čejka
- hlavní rozhodčí
- Zdeněk Kopecký
- stavitel trati
- Zdeněk Sokolář
- poznámka
- + VŠTJ Ekonom Praha
- odkazy
- webové stránky
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 138 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Úsek | Čas na úseku | Čas po úseku |
---|---|---|---|---|---|
1. | Hepner David | DLI7600 | 1. | 52:09 | 52:09 |
Matějů Luboš | DLI7601 | 2. | 54:20 | 106:29 | |
Jedlička Michal | DLI7310 | 3. | 51:54 | 158:23 | |
2. | Kozák Petr | VSP6501 | 1. | 54:13 | 54:13 |
Kučera Jan | VSP7302 | 2. | 52:31 | 106:44 | |
Pospíšil Vít | VSP6800 | 3. | 52:06 | 158:50 | |
3. | Černý Michal | PHK8005 | 1. | 54:34 | 54:34 |
Novotný Radek | PHK7402 | 2. | 52:23 | 106:57 | |
Losman Petr | PHK7901 | 3. | 54:16 | 161:13 | |
4. | Kalenský Tomáš | SJC8015 | 1. | 54:18 | 54:18 |
Zikmund Zdeněk | SJC6705 | 2. | 52:20 | 106:38 | |
Ticháček Radek | SJC7801 | 3. | 54:45 | 161:23 | |
5. | Lauerman Jan | SJI7419 | 1. | 53:50 | 53:50 |
Venhoda Milan | SJI7104 | 2. | 56:29 | 110:19 | |
Prášil Marek | SJI7313 | 3. | 51:57 | 162:16 | |
6. | Tesař Pavel | PGP7708 | 1. | 59:27 | 59:27 |
Janovský Tomáš | PGP6401 | 2. | 53:48 | 113:15 | |
Hora Zbyněk | PGP8000 | 3. | 53:10 | 166:25 | |
7. | Vodrážka Jakub | VLI7604 | 1. | 58:59 | 58:59 |
Přinda Lukáš | VLI7701 | 2. | 56:19 | 115:18 | |
Horáček Michal | VLI7700 | 3. | 51:31 | 166:49 | |
8. | Skripnik Štěpán | TAP7901 | 1. | 52:27 | 52:27 |
Skripnik Ondřej | TAP7502 | 2. | 57:03 | 109:30 | |
Pěkný Michal | TAP7807 | 3. | 57:59 | 167:29 | |
9. | Štěpánek Martin | TBM7327 | 1. | 56:11 | 56:11 |
Skřička Jan | TBM7837 | 2. | 57:14 | 113:25 | |
Čech Radovan | TBM7835 | 3. | 55:32 | 168:57 | |
10. | Wallner Jozef | TZL6812 | 1. | 53:31 | 53:31 |
Podmolík Tomáš | TZL6915 | 2. | 56:48 | 110:19 | |
Pekárek Evžen | TZL7007 | 3. | 60:00 | 170:19 | |
11. | Holas Tomáš | JAM7800 | 1. | 55:29 | 55:29 |
Kovalčík Tomáš | JAM7300 | 2. | 56:57 | 112:26 | |
Libant František | JAM7703 | 3. | 58:05 | 170:31 | |
12. | Vodička Jan | SJC8201 | 1. | 53:33 | 53:33 |
Kazda Ondřej | SJC8202 | 2. | 59:36 | 113:09 | |
Kazda Jiří | SJC8006 | 3. | 59:39 | 172:48 | |
13. | Janků Marek | STE | 1. | 59:46 | 59:46 |
Petřivalský Marek | STE6907 | 2. | 59:44 | 119:30 | |
Hanák Pavel | STE7101 | 3. | 55:14 | 174:44 | |
14. | Arnošt Kamil | VSP7301 | 1. | 56:14 | 56:14 |
Bořánek Petr | VSP7000 | 2. | 56:53 | 113:07 | |
Matějů Michal | VSP7700 | 3. | 61:54 | 175:01 | |
15. | Rambousek Karel | BSO7907 | 1. | 53:46 | 53:46 |
Pilař Karel | BSO7801 | 2. | 58:44 | 112:30 | |
Naporowski Vladislav | BSO8303 | 3. | 63:34 | 176:04 | |
16. | Kovář Miroslav | DKP8103 | 1. | 55:28 | 55:28 |
Procházka Zdenek | DKP7800 | 2. | 64:31 | 119:59 | |
Mrázek Jan | DKP8102 | 3. | 56:52 | 176:51 | |
17. | Fejk Zbyněk | SJC7501 | 1. | 54:31 | 54:31 |
Zlámal Petr | SJC7012 | 2. | 64:21 | 118:52 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz