Výsledky domácích mistrovství a rankingu
Filtrace
MČR OB klasická trať 2001 – kategorie H21
- pořadatel
- PHK – OK 99 Hradec Králové
- datum
- 22.–23. 9. 2001
- místo
- Chvaleč (Mapy.cz)
- mapa
- Závora jih
- stavitel trati
- Radek Novotný
Kategorie řazené abecedně vzestupně
Nalezeno 124 výsledků. Zobrazuji řádky 1 – 50.
Umístění | Závodník | Registrační číslo | Čas |
---|---|---|---|
1. | Jedlička Michal | DLI7310 | 90:34 |
2. | Horáček Michal | VLI7700 | 90:41 |
3. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | 97:03 |
4. | Pospíšil Vít | VSP6800 | 97:24 |
5. | Matějů Luboš | DLI7601 | 97:33 |
6. | Hepner David | DLI7600 | 97:48 |
7. | Kozák Petr | VSP6501 | 98:31 |
8. | Ticháček Radek | SJC7801 | 98:39 |
9. | Ropek Rudolf | DLI7002 | 101:19 |
10. | Polák Vlastimil | VRL7702 | 101:31 |
11. | Čech Radovan | TBM7835 | 102:45 |
12. | Kučera Jan | VSP7302 | 102:50 |
13. | Klech Richard | HOB7201 | 103:03 |
14. | Pekárek Evžen | TZL7007 | 103:06 |
15. | Zikmund Zdeněk | SJC6705 | 103:52 |
16. | Hubáček Josef | LCE6127 | 104:17 |
17. | Skřička Jan | TBM7837 | 104:32 |
18. | Přinda Lukáš | VLI7701 | 104:33 |
19. | Udržal Tomáš | LPU8002 | 104:40 |
20. | Tomanek Daniel | OOV7401 | 107:22 |
21. | Janovský Tomáš | PGP6401 | 107:50 |
22. | Prášil Marek | SJI7313 | 108:31 |
23. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | 108:37 |
24. | Hanslian David | LCE7835 | 108:42 |
25. | Holas Tomáš | JAM7800 | 108:57 |
26. | Šrůta Milan | BOR7703 | 110:46 |
27. | Pleticha Richard | TCE7502 | 111:24 |
28. | Procházka Zdenek | DKP7800 | 111:46 |
29. | Horák Pavel | VSP7305 | 112:09 |
30. | Kříž Libor | LPU7804 | 114:04 |
31. | Fučík Karel | VBM7246 | 116:43 |
32. | Kárník Jan | LPU7811 | 118:37 |
33. | Hanák Pavel | STE7101 | 87:55 |
34. | Štěpánek Martin | TBM7327 | 88:57 |
35. | Seidl Miroslav | EKP7402 | 90:03 |
36. | Venhoda Milan | SJI7104 | 90:08 |
37. | Jirásek Aleš | LPU7601 | 91:23 |
38. | Henych Petr | OKP6001 | 91:30 |
39. | Tichovský Martin | OKP6101 | 92:19 |
40. | Bašus Petr | SCP7400 | 93:17 |
41. | Rambousek Karel | BSO7907 | 93:22 |
42. | Ondráček Radim | EKP7414 | 93:27 |
43. | Kovalčík Tomáš | JAM7300 | 93:29 |
44. | Koblic Jan | SRK7605 | 95:18 |
45. | Halama Jakub | KSU7940 | 95:35 |
46. | Bořánek Petr | VSP7000 | 95:50 |
47. | Petřivalský Marek | STE6907 | 96:19 |
48. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | 98:41 |
49. | Boudný Jan | SJI7417 | 99:24 |
50. | Fejk Zbyněk | SJC7501 | 99:31 |
- Zdroj dat:
- Archiv výsledků mistrovských závodů Centra historie orientačního běhu
- Poslední aktualizace:
- 9. 1. 2024
- Připomínky:
- vysledky@orientacnisporty.cz